جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

جاده‌های استان بوشهر به تجهیزات کنترل سرعت مجهز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

جاده‌های استان بوشهر به تجهیزات کنترل سرعت مجهز شد

جاده‌های استان بوشهر به تجهیزات کنترل سرعت مجهز شد

رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: جاده‌های استان بوشهر از ایمن‌ترین محورهای مواصلاتی کشور معرفی شده چراکه محورهای اصلی این استان به تجهیزات کنترل سرعت مجهز شده است.

 سرهنگ چابر پاپری در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به به اینکه ایمنی جاده‌های مواصلاتی استان بوشهر افزایش یافته است اظهار داشت: علاوه بر تجهیز جاده‌های استان بوشهر به دوربین‌های کنترل تخلف، محورهای اصلی استان بوشهر  بزرگراهی و چهار خطه شده که نقش مهمی در ارتقا ایمنی تردد دارد.
وی با بیان اینکه برخورد با تخلف جاده‌ای از اولویت‌های پلیس راه استان بوشهر است خاطر نشان کرد: علاوه بر دوربین‌های هوشمند کنترل سرعت در جاده‌های استان بوشهر، خودروهای نامحسوس در محورهای مختلف این استان در حال تردد هستند که این مهم بر افزایش ایمنی جاده‌ها افزوده است.
پاپری تاکید کرد: جاده‌های استان بوشهر از ایمن‌ترین محورهای مواصلاتی کشور معرفی شده چراکه محورهای اصلی این استان به تجهیزات کنترل سرعت مجهز شده است.
رئیس پلیس راه استان بوشهر از توقیف خودروهای با جریمه بالای 10 میلیون ریال خبرداد و گفت: بر اساس تبصره ماده 8 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی در صورتیکه مبلغ جریمه خودرو به 10 میلیون ریال برسد پلیس  خودرو را توقیف و از تردد آن جلوگیری می‌کند.
پاپری از توقف 3 دستگاه خودرو در جاده‌های استان بوشهر  خبرداد و افزود: در 24 ساعت گذشته دو دستگاه خودرو سواری و یک دستگاه کشنده تریلر با 80 میلیون ریال جریمه تخلف رانندگی در 24 ساعت گذشته خبر داد.
وی تاکید کرد: در راستای اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی و پیگشیری از تخلفات، ماموران پلیس راه اقدام به کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی استان کردند.
رئیس پلیس راه استان بوشهر با بیان اینکه میزان جریمه سه خودرو یاد شده با استعلام از سامانه اجرائیات پلیس راهور تعیین می‌شود گفت:  خودرو سواری سمند با دو میلیون و 950 هزار ریال، سواری پژو پارس با دو میلیون 730 هزار ریال و کشنده تریلر اسکانیا با دو میلیون و 250 هزار ریال تخلف اعمال قانون و روانه پارکینگ شدند.