جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

تیم ملی هندبال ساحلی در برازجان - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم ملی هندبال ساحلی در برازجان

اردوی تیم ملی بزرگسالان هندبال ساحلی کشور درشهر برازجان استان بوشهر درحال برگزاری است

تیم ملی هندبال ساحلی در برازجان

مربی تیم ملی هندبال ساحلی کشور روز دوشنبه درحاشیه تمرینات این تیم گفت: در این اردو 25 بازیکن از استانهای جنوبی کشور حضور دارند که به مدت چهار روز به تمرین می پردازند.
رضا مصباحی، هدف از برگزاری این اردو را انتخاب بازیکنان منتخب هندبال ساحلی بزرگسالان کشور برای حضور در مسابقات آسیایی که اواخر شهریورماه در ویتنام برگزار می شود عنوان کرد.
وی اضافه کرد: قوانین و مقررات در باره هندبال ساحلی، تمرینات تخصصی در زمین ساحلی و انجام بدنسازی از مهمترین تمرینات بازیکنان در این اردو است.
مصباحی گفت: در این اردو طی فرآیندهایی بازیکنانی برای حضور در تیم منتخب هندبال ساحلی کشور انتخاب می شوند.
رئیس اداره ورزش و جوانان دشتستان گفت: دشتستان یکی از شهرستان های مستعد در رشته هندبال در کشوراست و ما امکانات خوبی دراین خصوص فراهم کردیم تا بازیکنان تیم ملی ساحلی بتوانند به بهترین نحو به انجام تمرینات خود بپردازند.
نادر آزاده اظهارداشت: دررشته هندبال استعداد های بسیار خوبی در شهرستان دشتستان وجود دارد طوریکه 10 بازیکن این شهرستان به تیم ملی هندبال دعوت شده اند که چهار بازیکن از این شمار در جام جهانی به رقابت می پردازند.
وی گفت: مسابقات مرحله دوم هندبال ساحلی کشور که بعد از ماه مبارک رمضان در اصفهان برگزار می شود دو تیم از شهرستان دشتستان به عنوان نماینده استان در این بازیها حضور خواهند داشت.