جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

تیم ملی فوتبال ۷ نفره ایران در رقابت‌های بین‌المللی دانمارک شرکت می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم ملی فوتبال ۷ نفره ایران در رقابت‌های بین‌المللی دانمارک شرکت می‌کند

تیم ملی فوتبال ۷ نفره ایران در رقابت‌های بین‌المللی دانمارک شرکت می‌کند

تیم ملی فوتبال ۷ نفره ایران در رقابت‌های بین‌المللی دانمارک شرکت می‌کند

 

مسئول انجمن فوتبال هفت نفره ایران گفت: رقابت‌های بین المللی فوتبال هفت نفره ۲۰۱۶ دانمارک به منظور انتخابی مسابقات جهانی مهرماه برگزار می‌شود که تیم ملی فوتبال ۷ نفره ایران در این مسابقات شرکت می‌کند.

مسابقات فوتبال هفت‌نفره ایران یادواره‌ جانباز حیدر دوراهکی  در بوشهر آغاز شد.

مسئول انجمن فوتبال هفت نفره ایران در آغاز این مسابقات با بیان اینکه 4 استان در مسابقه یاد شده حضور دارند اظهار داشت: تیم‌های بوشهر، کرمانشاه، گیلان و خوزستان در این رقابت‌ها حضور دارند.

مصطفی الهی افزود: این مسابقات به‌مدت 3 روز در زمین چمن مصنوعی خلیج فارس به‌میزبانی هیئت جانبازان و معلولان استان بوشهر  به‌صورت دوره‌ای برگزار شده است.

وی با بیان اینکه تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران خود را برای مسابقات دانمارک آماده می‌کند گفت:  بازی‌های جهانی فوتبال هفت نفره سال آینده‌ در آرژانتین  برگزار می‌شود.

مسئول انجمن فوتبال هفت نفره ایران تصریح کرد: مسابقات دانمارک مهرماه برگزار می‌شود و تا آن تاریخ،  تیم ملی سه اردو برگزار می‌کند که البته این تورنمت هم فرصت خوبی برای سرمربی است تا چند بازیکن را برای تیم ملی که تقریباً 50 تا 60 درصد بازیکنانش در لیست قرار دارند،  انتخاب کند.

سرمربی تیم ملی فوتبال هفت‌نفره هم که به‌تازگی کار خود را به‌عنوان سرمربی آغاز کرده است  بیان کرد: مسابقات بوشهر نخستین گام  در برگزاری رقابت‌های استانی است و تلاش می‌شود هر بازیکنی که آمادگی بیشتری دارد به اردوهای تیم ملی دعوت شود.

صالحی افزود: داشتن و ایجاد انگیزه و جوان بودن دو معیار اصلی انتخاب برای بازیکنان تیم ملی است و با توجه به اینکه زمان کمی برای مسابقات دانمارک و پس از آن آرژانتین است  باید تیم را زودتر آماده شود.

وی با اشاره به‌اینکه فوتبال هفت‌نفره لیگ ندارد گفت: به این سبب هم آماده‌ ماندن برای بازیکنان سخت است و هم کار انتخاب را برای سرمربی سخت می‌کند اما تلاشمان را می‌کنیم تا از زمان باقی‌مانده و اردوها بیشترین استفاده را ببریم.