جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در المپیک آسیایی ویتنام شرکت می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در المپیک آسیایی ویتنام شرکت می‌کند

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در المپیک آسیایی ویتنام شرکت می‌کند

تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در المپیک آسیایی ویتنام شرکت می‌کند

 

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی گفت: ‌از ۱۳ ملی پوش فوتبال ساحلی ایران ۶ ملی پوش از تیم دریانوردان پارس جنوبی است که تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با ترکیب جدید در المپیک آسیایی ویتنام، شرکت می‌کند.

عباس هاشم‌پور در جمع بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی در بوشهر با بیان اینکه بوشهر دارای جایگاه ویژه‌ای در فوتبال ساحلی است اظهار داشت: استان بوشهر با داشتن زیرساخت‌های مهم ساحلی  و داشتن بازیکنان با استعداد و توانمند می‌توان به عنوان پایگاه اصلی فوتبال ساحلی در کشور معرفی کرد.

وی با اشاره به برگزاری اردوی تیم فوتبال ساحلی در بوشهر افزود: این اردو به منظور برپایی 2 دیدار تدارکاتی با تیم ملی فوتبال ساحلی ایتالیا که خرداد ماه در ایتالیا  برگزار می‌شود برپا شده است.

مربی تیم ملی فوتبال ساحلی با بیان اینکه 13 ورزشکار در  دومین اردوی آمادگی تیم ملی در بوشهر حضور دارند گفت: وضعیت بازیکنان فوتبال ساحلی  در این اردو مطلوب است و هر روز به  شرائط بهتری دست می‌یابند.

هاشم‌پور از برگزاری اردوهای تیم ملی فوتبال ساحلی خبرداد و گفت:  با توجه به اینکه  تیم فوتبال ساحلی ایران در المپیک آسیایی ویتنام شرکت می‌کند تا برگزاری این مسابقات اردوهای تیم ملی بصورت مستمر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به جایگاه مهم تیم فوتبال ساحلی دریانوردان پارس جنوبی بیان کرد:  ‌از 13 ملی پوش فوتبال ساحلی ایران 6 بازیکن آن  از تیم دریانوردان پارس جنوبی  انتخاب شده که اسکلت اصلی تیم ملی را بازیکنان  تیم دریانوردان پارس جنوبی  تشکیل می‌دهند.