جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

تیم فوتبال شاهین بوشهر 12 بازیکن به خدمت گرفت - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم فوتبال شاهین بوشهر 12 بازیکن به خدمت گرفت

مدیر روابط عمومی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: این تیم به منظور حضور در مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور 12 بازیکن را به خدمت گرفت.

تیم فوتبال شاهین بوشهر 12 بازیکن به خدمت گرفت

 

عبدالرضا کللی افزود: محمد دهداری، محمد علیپور، امیر رزمریم، حسین غریبی و علیرضا سیاهوشی پنج بازیکنی هستند که از رده سنی امید به تیم بزرگسالان شاهین پیوستند.
وی بیان کرد: غلامحسین موجی بازیکن بومی که فصل گذشته برای مس رفسنجان توپ می زد نیز از جمله بازیکنان جدید شاهین شهرداری بوشهر است.
کللی با اشاره به پیوستن جاسم یاسراللهی دروازه بان سابق ایرانجوان بوشهر به تیم شاهین افزود: محسن ارزانی بازیکن سابق سایپا و سال گذشته پارسه تهران، رضا فخری مدافع رهپویان رضوانشهر، فرهاد نوری بازیکن سال گذشته شهرداری اردبیل نیز قرارداد خود را با تیم شاهین منعقد کردند.
وی با اشاره به تمدید قرارداد پژمان مالکی مهاجم سال گذشته شاهین بوشهر بیان کرد: افشین محمدی که سال گذشته با 12 گل و هفت پاس گل فصل پرفروغی را سپری کرد نیز قرارداد خود را با تیم شاهین تمدید کرده است.
کللی یادآور شد: قرعه کشی بازی های لیگ دسته دوم فوتبال کشور سه شنبه 19 مرداد ماه برگزار می شود.
وی افزود: بازی های لیگ دسته دوم فوتبال کشور امسال با حضور 36 تیم و در قالب سه گروه برگزار می شود و از هر گروه چهار تیم به مرحله پایانی لیگ دو راه پیدا می کنند.