جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

تیم ایرانجوان بوشهر امتیاز بازی خانگی را به تیم حریف واگذار کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم ایرانجوان بوشهر امتیاز بازی خانگی را به تیم حریف واگذار کرد

تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر در هفته یازدهم مسابقات لیگ دسته یک کشور با شکست در مقابل تیم پارس جنوبی جم امتیاز بازی خانگی را به تیم حریف واگذار کرد.

تیم ایرانجوان بوشهر امتیاز بازی خانگی را به تیم حریف واگذار کرد

 

در هفته یازدهم مسابقات لیگ دسته یک کشور تیم فوتبال ایرانجوان بوشهردر ورزشگاه شهید بهشتی میزبان تیم پارس جنوبی جم بود.
در این بازی تیم ایرانجوان بوشهر که برای برد وارد این بازی خانگی شد برنامه‌ریزی ویژه‌ای برای گشودن تیم حریف کرده بود.
تیم پارس جنوبی جم در دقایق اولیه نیمه نخست توانست با گشودن دروازه تیم ایرانجوان امیدهای این تیم را به ناامیدی تبدیل کند چراکه در یک موقعیت رفت و برگشت توپ، علی نظری در دقیقه 3 بازی توانست گل نخست این بازی را به ثمر برساند تا یک بر صفر از تیم ایرانجوان جلو بیافتد.
تیم ایرانجوان بوشهر برای جبران گل خورده بارها بر روی دروازه حریف حملات گسترده‌ای کرد که در دقیقه 18 بازی محمد طارمی توانست در رفت و برگشت توپ گل تساوی بازی را به ثمر برساند. پس از این  گل دو تیم حملات گسترده‌ای تدارک دیدند که تغییری در نتیجه حاصل نشد.
در نیمه دوم بازی دو تیم برای کسب سه امتیازی بازی حملات گسترده‌ای بر روی دروازه‌ها تدارک دیدند که در پی حمله یکی از مهاجمان تیم پارس جنوبی جم در محوطه جریمه با خطا متوقف شد که داور بازی نقطه پنالتی را نشان داد.
در دقیقه 54 بازی سجاد فیضل‌الهی توانست از روی نقطه پنالتی گل برتری پارس جنوبی جم را به ثمر برساند و  نتیجه بازی را 2 بر1 به نفع تیم خود تغییر دهد.
تیم ایرانجوان بوشهر نیز  برای جبران گل خورده تلاش‌های گسترده‌ای کرد که  بازیکن مهاجم این تیم در حمله‌ای که تدارک دیده بود در محوطه 18 قدم با خطا متوقف شد و داور نقطه پنالتی نشان داد که بازیکن تیم ایرانجوان نتوانست آنرا به گل تبدیل کند و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.
تیم ایرانجوان بوشهر که سه امتیاز بازی خانگی را به حریف واگذار کرده بود با 11 امتیاز در رده 14 جدول و تیم پارس جنوبی جم با این پیروزی 16 امتیازی شد و در رده یازدهم جدول لیگ دسته یک آزادگان قرار گرفت.