جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

تیم‌های واکنش سریع هلال‌احمر استان بوشهر به حالت آماده‌باش در آمدند - نمایش محتوای خبر

 

 

تیم‌های واکنش سریع هلال‌احمر استان بوشهر به حالت آماده‌باش در آمدند

تیم‌های واکنش سریع هلال‌احمر استان بوشهر به حالت آماده‌باش در آمدند

تیم‌های واکنش سریع هلال‌احمر استان بوشهر به حالت آماده‌باش در آمدند

حسین درویشی صبح امروز در جمع خبرنگاران در عسلویه با اشاره به اینکه امدادگران هلال احمر در شبانه‌روز برای امدادرسانی آماده‌اند اظهار داشت: امدادگران جمعیت هلال احمر استان بوشهر در قالب امداد زمینی، جاده‌ای، کوهستان و دریایی همواره برای خدمات رسانی آماده باش هستند.

وی با اشاره به وقوع زمین‌لرزه در منطقه عسلویه خاطر نشان کرد: ساعت 21:08 دقیقه دیشب، زلزله‌ایی به بزرگی 4 ریشتر در عمق 20کیلومتری زمین، حوالی شهر عسلویه را لرزاند که درپی وقوع این حادثه دوتیم ارزیاب وامدادی شهرستان کنگان به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر، کانون این زمین‌لرزه را آب‌های خلیج فارس دانست و  تصریح کرد:کانون زمین لرزه در شهرستان عسلویه آبهای نیلگون خلیج فارس و نزدیکی ساحل ثبت شده که با بررسی‌های انجام شده خوشبختانه خسارات جانی ومالی در بر نداشته است.

درویشی از آماده باش تیم‌های واکنش سریع هلال احمر استان بوشهر خبرداد و افزود: با توجه به وقوع 3 زلزله در یک ساعت،  تیم‌های واکنش سریع جمعیت هلال احمر استان بوشهر و تیم‌های امدادی شهرستان دیر به حالت آماده باش در پایگاه‌های خود مستقر شدند.

وی با اشاره به فعالیت پایگاه امداد و نجات در استان بوشهر افزود:پایگاه‌های امدادی جاده‌ای، ساحلی، دریایی، کوهستان و هوایی  به طور شبانه‌روزی آماده پاسخگوی مطالبات و نیازهای مردم در استان بوشهر هستند.