جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

تکنولوژی صنایع فرآوری خرما در استان بوشهر افزایش یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

تکنولوژی صنایع فرآوری خرما در استان بوشهر افزایش یابد

تکنولوژی صنایع فرآوری خرما در استان بوشهر افزایش یابد

تکنولوژی صنایع فرآوری خرما در استان بوشهر افزایش یابد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ساخت مرکز خدمات جامع سلامت جدید در مناطق دشتستان در اولویت است که برای ساخت مرکز خدمات جامع سلامت کلمه ۱.۵ میلیارد ریال تخصیص یافت.

 علیرضا رئیسی در بررسی وضعیت مراکز درمانی و بهداشتی مناطق پیشتکوه دشتستان با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت ارائه خدمات درمانی به هزینه پایین به مردم فراهم کرده اظهار داشت: دسترسی سهل‌تر مردم به مراکز درمانی از مهم‌ترین دستاورد طرح تحول نظام سلامت است.

وی با بیان اینکه خدمات بهداشتی درمانی در بخش‌های ارم و بوشکان دشتستان متحول می‌شود افزود:  نوسازی و تجهیز مراکز بهداشتی درمانی این مناطق در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از ساخت مرکز خدمات جامع سلامت در نقاط مختلف دشتستان خبرداد و تصریح کرد: ساخت مرکز خدمات جامع سلامت جدید در مناطق دشتستان در اولویت است که برای ساخت مرکز خدمات جامع سلامت کلمه 1.5 میلیارد ریال تخصیص یافت.

رئیسی با بیان اینکه آمبولانس اورژانس‌های جاده‌ای بوشکان و کلمه به تجهیزات ICU مجهز می‌شود خاطر نشان کرد: برای مرکز خدمات جامع سلامت دهرود یک دستگاه آمبولانس اختصاص یافت که در این زمینه  تجهیز آمبولانس اورژانس‌های جاده‌ای بوشکان و کلمه به تجهیزات ICU مورد تاکید است.

وی با اشاره به اینکه یک دستگاه آمبولانس مجهز به icu جایگزین آمبولانس کنونی بخش تنگ ارم می‌شود افزود: باید با توجه به محورهای صعب‌العبور تنگ ارم یک دستگاه آمبولانس مجهز به icu جایگزین آمبولانس کنونی این بخش شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با تاکید بر نصب دستگاه مانیتورینگ قلبی در مرکز درمانی کلمه اظهار کرد: تجهیزات سطح 2 در مراکز بخش ارم و بوشکان استقرار و ارتقا یابند.

رئیسی با اشاره به ساخت پانسیون پزشکان مراکز کلمه، بوشکان و تنگ ارم  تصریح کرد: با توجه به ساخت مرکز خدمات جامع سلامت جدید تنگ ارم، مسئولان شهرستانی دیوارکشی و محوطه‌سازی این مرکز و مقدمات افتتاح و راه‌اندازی آن را و مرکز دندانپزشکی تنگ ارم تا دهه مبارک فجر را در دستور کار خود قرار دهند.