جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

تکمیل پروژه‌های عمرانی استان بوشهر تسریع می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل پروژه‌های عمرانی استان بوشهر تسریع می‌یابد

تکمیل پروژه‌های عمرانی استان بوشهر تسریع می‌یابد

تکمیل پروژه‌های عمرانی استان بوشهر تسریع می‌یابد

مصطفی سالاری ظهر امروز در نشست شورای اداری استان بوشهر، با اشاره به راهپیمایی روز جهانی قدس و قدردانی از حضور حماسی مردم استان بوشهر در این مراسم اظهار داشت: روز قدس نماد وحدت مسلمانان برای رهایی قدس عزیز بود و در بوشهر نیز شاهد وحدت و یکپارچگی مردم در راهپیمایی روز قدس بودیم.

وی با اشاره به انتخابات 29 اردیبهشت و  با قدردانی از همه عوامل برگزاری انتخابات و دستگاه قضا، تصریح کرد: امروز دیگر انتخابات تمام شده و فضای ما فضای پرهیز از تفرقه و فضای خدمت و قدرشناسی از حضور مردم در انتخابات است.

وی با بیان اینکه مدیران در مسیر خدمت به مردم، فضای وحدت را فراهم کنند، به حادثه تروریستی در مجلس شورای اسلامی و مرقد مطهر امام(ره) اشاره کرد و افزود: در این حادثه شاهد ایستادگی به حق مردم در مقابل ترور بودیم و استفاده از نام اسلام برای انجام کشتار و ترور مطلوب هیچ مسلمانی نیست.

استاندار بوشهر با اشاره به اتحاد و انسجام ملت ایران در مقابله با ترور گفت: به دنبال این حادثه تروریستی، مردم اتحادشان بیش از پیش  افزایش یافت.

سالاری با اشاره به توزیع اعتبارات عمرانی در شهرستان‌های استان بوشهر تاکید کرد: فرمانداران 10 گانه استان نسبت به  تشکیل نشست‌های کمیته برنامه ریزی شهرستان  با هدف توزیع اعتبارات تسریع کنند.

وی با تاکید بر تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی خاطرنشان کرد: تکمیل پروژه‌های نیمه تمام استان بوشهر در اولویت برنامه‌ها است که در این راستا اجرای این پروژه‌‌ها تسریع می‌یابد.

وی با اشاره به تغییر ساعت ادارات استان بوشهر برای کاهش مصرف برق افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی نسبت به رعایت ساعات جدید کار ادارات همکاری  و جدیت لازم داشته باشند.

استاندار بوشهر با اشاره بحران آب در استان  بوشهرگفت: با توجه به برنامه ریزی‌ها و اجرای طرح‌های مختلف و بهره‌برداری از پروژه‌های آبرسانی، امیدواریم با رعایت الگوی مصرف آب شاهد آخرین تابستان سخت از نظر آب در استان باشیم.

سالاری بر رعایت اصول ایمنی و هشدارهای لازم در مورد مصرف برق از سوی دستگاه‌های اجرایی و به ویژه مردم استان تاکید کرد.