جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

تکمیل پروژه‌های تاثیرگذار در توسعه استان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل پروژه‌های تاثیرگذار در توسعه استان بوشهر

تکمیل پروژه‌های تاثیرگذار در توسعه استان بوشهر

تکمیل پروژه‌های تاثیرگذار در توسعه استان بوشهر

عبدالکریم گراوند صبح امروز در بررسی روند اجرای پل غیرهم‌سطح شهر بوشهر با تاکید بر تسریع در تکمیل این پروژه اظهار داشت: با توجه به اینکه شهر بوشهر به صورت شبه‌جزیره است باید در طرح‌های ترددی تسهیلات لازم برای شهروندان فراهم شود که ساخت پل غیر همسطح از جمله پروژه‌های مهم شهر بوشهر است.

وی با تاکید بر تکمیل پروژه غیر هم سطح بوشهر بر اساس برنامه زمان‌بندی افزود: هدف ما این است که این پروژه که در راستای تحقق مطالبات مردم اجرایی شدن بر اساس برنامه‌ زمان‌بندی به اتمام برسد و قولی که معاون امور عمرانی استاندار، شهردار، فرماندار بوشهر  و پیمانکار دادند ان‌شاالله براساس جدول زمان بندی قبل از پایان امسال پروژه غیر هم‌سطح بوشهر تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه موانع و مشکلات ساخت پل غیر هم‌سطح بوشهر برطرف شده گفت: با توجه به نقش مهم و تاثیرگذار پروژه‌های شهرداری‌ها در تحقق مطالبات شهروندان، توجه به عمران و سیمای شهری از برنامه‌های با  اولویت استان بوشهر است.

گراوند با تاکید بر تکمیل پروژه‌های تاثیرگذار در توسعه استان بوشهر تصریح کرد: پیگیری پروژه‌های عمرانی تاثیرگذار در توسعه استان بوشهر مورد تاکید است که ان‌شاالله امید می‌رود بر اساس برنامه‌های تدوین شده برنامه‌ها تکمیل شود.

شهردار بوشهر هم با تاکید بر تکمیل پروژه غیر هم سطح بوشهر براساس برنامه زمان‌بندی افزود: بر اساس قول پیمانکار، پروژه غیر هم سطح بوشهر تا قبل از پایان امسال تکمیل می‌‌شود.

غلامعلی میگلی‌نژاد بیان کرد: امید می‌رود با تکمیل این پروژه که مورد حمایت استاندار بوشهر قرار دارد سبب افزایش رضایت‌مندی شهروندان شود.