جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

تولید و پخش 50 هزار دقیقه برنامه های ویژه انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید و پخش 50 هزار دقیقه برنامه های ویژه انتخابات

تولید و پخش 50 هزار دقیقه برنامه های ویژه انتخابات

تولید و پخش 50 هزار دقیقه برنامه های ویژه انتخابات

مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: برای اولین بار و در یک عملیات ویژه رسانه ای ، حماسه حضور مردم در انتخابات از 15 نقطه استان بوشهر به صورت زنده پخش می شود.

سید حسین ناظر با اشاره به ضرورت بیش از پیش انعکاس حضور حماسی و انقلابی مردم در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از همه شهرستانهای استان بوشهر افزود: علاوه بر مرکز شهرستان ها ، در بوشهر نیز 5 نقطه انتخاب و مردم همیشه در صحنه و انقلابی به صورت زنده و مستقیم در جریان برگزاری انتخابات قرار می گیرند.

وی با اشاره به پخش حدود 50 هزار دقیقه برنامه مرتبط با انتخابات و افتخارات ملی در چهل و یک سال انقلاب اسلامی گفت: از این میزان پخش برنامه 27 هزار دقیقه در رادیو و رادیو نما  20 هزار دقیقه در تلویزیون و سامانه مکتوب تصویری ، 3 هزار دقیقه در حوزه های خبر ، فضای مجازی و شعر و موسیقی در گستره استانی ، ملی و فراملی انعکاس می یابد.

ناظر افزود: این فعالیت های رسانه ای حاصل پشتوانه فکری بیش از 50 پرسشگر و افکار سنج اجتماعی ، هیئت های اندیشه ورز دانشگاهی و حوزوی ، سازمانهای مردم نهاد و ستادها و هیئت های اجرایی ، نظارتی ، بازرسی و قضایی استان بوشهر است.