جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

توصیه جدی به مسافران در جهت بازگشت از سفر - نمایش محتوای خبر

 

 

توصیه جدی به مسافران در جهت بازگشت از سفر

توصیه جدی به مسافران در جهت بازگشت از سفر

توصیه جدی به مسافران در جهت بازگشت از سفر

سردار «مهری» رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به نزدیک شدن به روزهای پایانی تعطیلات نوروزی، گفت: مسافران نوروزی بازگشت خود را به روزهای پایانی موکول نکنند و از هم اکنون برای بازگشت برنامه ریزی کنند.

وی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: روزهای پایانی تعطیلات نوروز را سپری می کنیم و شرایط جوی کشور نیز شرایط ناپایداری است، به شکلی که شاهد بارش برف در تعدادی از جاده های کوهستانی و بارش باران در بسیاری از استان ها هستیم.

مهری با اشاره به اینکه رانندگی در شرایط برفی و بارانی با خشکی متفاوت است، از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات حتما با سرعت مطمئنه و تجهیزات کافی سفر کنند.

رئیس پلیس راهور ناجا با تاکید بر مدیریت سفر مسافران نوروزی برای بازگشت به مبادی اولیه افزود: در عین حال توصیه می کنیم رانندگان وسایل نقلیه خود را پیش از بازگشت کنترل کنند و با آمادگی کامل وارد جاده شده و حتما به علایم رانندگی توجه کنند.

وی از کاهش حوادث رانندگی در نوروز امسال خبر داد و گفت: با همکاری خوب رانندگان در نوروز امسال کاهش حوادث رانندگی را تاکنون داشته ایم.

رئیس پلیس راهور ناجا در ادامه همچنین به وضعیت تهران بزرگ اشاره کرد و افزود: خوشبختانه در نوروز امسال در پایتخت نسبت به سال گذشته تصادفات فوتی کاهش داشته و مدیریت سرعت نیز در دستور کار ماموران پلیس راهور تهران قرار گرفته است.