جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۹

توزیع 864دستگاه کولرگازی بین مددجویان نیازمند در استان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

توزیع 864دستگاه کولرگازی بین مددجویان نیازمند در استان بوشهر

توزیع 864دستگاه کولرگازی بین مددجویان نیازمند در استان بوشهر

توزیع 864دستگاه کولرگازی بین مددجویان نیازمند در استان بوشهر

احمد لطفی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران افزود: یکی از مشکلات عمده‌ای که خانواده‌های زیر پوشش این نهاد بویژه در مناطق محروم و مرزی در فصل های سرما و گرما از آن رنج می‌ برند، کمبود شدید وسائل سرمایشی و گرمایشی است.
وی با اشاره به گرمای شدید تابستان‌ در بوشهر و بالا بودن هزینه تامین یک دستگاه کولرگازی، گفت: این اقدام عملیاتی برای رفع نیازهای اولیه مددجویان مناطق محروم درزمینه وسایل سرمایشی، با برنامه ریزی صورت گرفته و با کمک و مشارکت خیران در 2 مرحله اجرا می شود.
وی با بیان اینکه برای تهیه این شمار کولر گازی 14میلیارد و 400میلیون ریال اعتبار هزینه شده است، افزود: این میزان هزینه از محل اعتبارات کمیته امداد، وام قرض الحسنه و کمک خیران تامین شده است.
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر اظهار کرد: درمرحله اول این طرح توزیع 432 دستگاه از این کولر گازی ها به ارزش هفت میلیارد و 200میلیون ریال در دست اجراست و مابقی در مرحله دوم بزودی در بین نیازمندان توزیع می شود.
لطفی با اشاره به اینکه 11 هزار خانوار در مناطق محروم و روستایی زیرپوشش کمیته امداد استان بوشهر قرار دارند گفت: از مردم، خیران و دستگاههای اجرایی انتظار می رود برای رفع نیازهای ضروری این خانواده ها و فرزندان آنها، با کمیته امداد تعامل و همکاری داشته باشند.