جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۹

توان عملیاتی صادرات نفت خام ایران روزانه به ۷ میلیون بشکه رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

توان عملیاتی صادرات نفت خام ایران روزانه به ۷ میلیون بشکه رسید

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران گفت: با نوسازی، بهسازی و تعمیرات اساسی همه تاسیسات پایانه نفتی، توان عملیاتی صادرات نفت خام در شرکت پایانه‌های نفتی ایران روزانه به بیش از ۷ میلیون بشکه رسید.

توان عملیاتی صادرات نفت خام ایران روزانه به ۷ میلیون بشکه رسید

 

 سید پیروز موسوی با بیان اینکه دستیابی به جایگاه برتر پایانه‌های نفتی در خلیج فارس و خاورمیانه از برنامه‌های مهم امسال است اظهار داشت: دستیابی به جایگاه برتر پایانه‌های نفتی در منطقه خلیج فارس و خاورمیانه، اولویت وزارت نفت است.
وی ارتقا جایگاه صنعت نفت ایران در صحنه انرژی جهان را از برنامه‌های مهم وزارت نفت دانست و افزود: صنعت نفت با دوراندیشی، تفکر راهبردی و استفاده از ظرفیت‌های عملیاتی و انسانی، سعی در ارتقای جایگاه خود در صحنه انرژی جهانی دارد.
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران بابیان اینکه صنعت نفت طرح‌های مهمی را در زمینه تولید و بهره‌برداری آغاز کرده  تاکید کرد: برای دستیابی به برنامه‌های تدوین شده، صنعت نفت طرح‌های مهمی در زمینه تولید و بهره‌برداری از میدان‌های مشترک و مخازن جدید و عرضه و صادرات مواد هیدروکربوری آغاز کرده است.
وی از قرار گرفتن پایانه نفتی ایران جز سه پایانه برتر جهان خبرداد و تصریح کرد: تبدیل شدن به یکی از سه پایانه نفتی برتر جهان از نظر ظرفیت، دقت و کیفیت و سرعت با ایمنی عملیاتی بالا به عنوان چشم انداز شرکت پایانه‌های نفتی ایران تدوین شده است.
موسوی با بیان اینکه افزایش تولید و دستیابی به بازار نفت خام صادراتی از اولویت وزارت نفت است گفت: با تدوین سیاست‌های جدید در وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران ، برنامه افزایش تولید و دستیابی به بازار نفت خام صادراتی در اولویت قرار گرفت.
مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران از افزایش توان عملیات صادرات نفت خام در خارگ خبرداد و گفت: با نوسازی، بهسازی و تعمیرات اساسی همه تاسیسات  پایانه نفتی در خارگ، توان عملیاتی صادرات نفت خام در شرکت پایانه‌های نفتی ایران روزانه به بیش از 7 میلیون بشکه رسید.