جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

توانمندی نیروی انتظامی مانع از نفوذ تکفیری‌ها و باندهای قاچاق به کشور شده است - نمایش محتوای خبر

 

 

توانمندی نیروی انتظامی مانع از نفوذ تکفیری‌ها و باندهای قاچاق به کشور شده است

توانمندی نیروی انتظامی مانع از نفوذ تکفیری‌ها و باندهای قاچاق به کشور شده است

توانمندی نیروی انتظامی مانع از نفوذ تکفیری‌ها و باندهای قاچاق به کشور شده است

سردار حسین اشتری پیش از ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی استان بوشهر با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب که، مظهر اقتدار ملی نیروی انتظامی است اظهار داشت: معظم‌له در این بیانات بر اقتدار توأم با رأفت، مهربانی و عدالت تاکید کرده‌اند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی در خدمت مردم است تصریح کرد: ارائه و برقراری امنیت، آسایش، آرامش  برای مردم و  حفظ و ارتقاء امنیت از ماموریت‌های مهم نیروی انتظامی است.

فرمانده ناجا با تاکید بر برقراری امنیت با بهترین روش افزود: بر اساس منطق، عقلانیت و خردجمعی بر مبنای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی باید امنیت در کشور مستمر و پایدار باشد.

سردار اشتری با بیان اینکه نیروی انتظامی براساس برنامه‌های پژوهشی و علمی طرح‌ها و برنامه‌‌های خود را اجراء می‌کند افزود: برنامه‌ها و طرح‌های نیروی انتظامی که در جامعه در حال اجراء است در مراکز پژوهشی، دانشگاهی و علمی بر روی موضوعات آن کار شده است.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی براساس افکار سنجی در وضعیت مناسبی قرار دارد گفت: بر اساس 4 برنامه افکار سنجی که سال گذشته از سوی دستگاه‌های غیر از نیروی انتظامی انجام شده این نیرو در بین 32 دستگاه رتبه چهارم کشوری به خود اختصاص داد که نشان دهنده رضایت مندی مردم و افزایش اعتماد آحاد جامعه از عملکرد ناجا است.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه قبل از سال 95 رتبه نیروی انتظامی در کشور بین 12 تا 18 بود افزود: ارتقاء جایگاه نیروی انتظامی نشان دهنده افزایش رضایت ‌مندی مردم از این نیرو است.

سردار اشتری با اشاره به اینکه رویکرد نیروی انتظامی اجتماعی و فرهنگی است خاطر نشان کرد: برنامه‌ها و طرح‌های نیروی انتظامی بر مبنای دینی، فرمایشات رهبر معظم انقلاب و رویکرد اجتماعی و فرهنگی است و این در حالی است که افزایش ارتباط با مردم و مشارکت آحاد مردم با برنامه‌ها در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

وی، با بیان اینکه رویکرد فرهنگی، اجتماعی و جامعه محوری می‌تواند بسیاری از آسیب‌ها و مشکلات برطرف کند تصریح کرد: ماموریت‌هایی که با مشارکت و همراهی مردم انجام شود بدون شک موفق است.

فرمانده ناجا، امنیت را یک نعمت مهم و بزرگ در جامعه دانست و خاطر نشان کرد: استقرار، حفظ و ارتقاء امنیت از ماموریت‌های مهم نیروی انتظامی است که این نیرو در ماموریت‌های خود موفق عمل کرده است.

سردار اشتری، امنیت را بالاترین هدیه و نعمت برای مردم دانست و خاطر نشان کرد: امنیت پایداری امروز که در کشور برقرار است مرهون فداکاری‌ها و حماسه‌های شهدای گرانقدر است.

وی با اشاره به وجود ناامنی در کشورهای اطراف ایران اسلامی تصریح کرد: کشورهای اطراف ایران، که ادعای قدرت و تجهیزات پیشرفته دارند چه می‌گذرد و چه اتفاقی  رخ می‌دهد؟

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اقتدار و توانمندی نیروی انتظامی در محافظت از مرزهای ایران اسلامی بیان کرد: در حالیکه کشورهای اطراف ایران اسلامی، گروه‌های تکفیری، سلفی، شبکه‌ها و باندهای قاچاق را ناامن کرده‌اند،اقتدار و توانمندی نیروی انتظامی و نیروهای مسلح مانع از نفوذ آنان به مرزهای ایران اسلامی شده است.

سردار اشتری با تاکید بر برخورد قاطع با مخلان نظم و امنیت افزود: نیروی انتظامی با اقتدار با مخلان نظم و امنیت در همه عرصه جامعه برخورد قاطع می‌کند چراکه این مهم مورد تاکید همه مردم است.

وی، استان بوشهر را استانی استرتژیک و مهم دانست و خاطر نشان کرد: استان بوشهر در بخش‌های مختلف اقتصادی و انرژی از جایگاه مهمی در کشور برخوردار است به‌گونه‌ای که 95 درصد نفت خام، تولید بیش از 60 درصد گاز و وجود نیروگاه هسته‌ای کشور به عنوان سرمایه مهم کشور در استان بوشهر قرار دارد.

فرمانده ناجا با معرفی سردار خلیل واعظی به عنوان فرماند ه جدید نیروی انتظامی استان بوشهر از خدمات ارزنده سردار حیدر عباس‌زاده،فرمانده پیشین این نیرو قدردانی کرد.