سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

توانمندی نیروهای مسلح استان بوشهر با داشتن تجهیزات نظامی به‌روز - نمایش محتوای خبر

 

 

توانمندی نیروهای مسلح استان بوشهر با داشتن تجهیزات نظامی به‌روز

توانمندی نیروهای مسلح استان بوشهر با داشتن تجهیزات نظامی به‌روز

توانمندی نیروهای مسلح استان بوشهر با داشتن تجهیزات نظامی به‌روز

 

امام جمعه بوشهر گفت: نیروهای مسلح استان بوشهر با مدیریت کارآمد نظامی بالا و داشتن تجهیزات نظامی به‌روز از توانمندی بالایی برای اجرای ماموریت‌های محوله دارند.
 
آیت‌الله  صفایی بوشهری صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر در منطقه دوم نیروی دریایی ارتش با تبریک سالروز فتح خرمشهر اظهار داشت: رزمندگان اسلام با اقتدار و وحدت نیروها چنان حماسه‌ای در فتح خرمشهر آفریدند که قدرت و اقتدار ایران اسلامی را نمایان ساخت.
 
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه نیروهای مسلح در اوج قدرت و اقتدار قرار دارند تصریح کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با تقوا و با ایمان هستند و با داشتن توانمندی از مقتدرترین نیروهای مسلح جهان است.
 
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه نیروهای مسلح مستقر در استان بوشهر از کارآمدی بالایی برخوردار هستند افزود: نیروهای مسلح استان بوشهر با مدیریت کارآمد نظامی بالا و داشتن تجهیزات نظامی به‌روز از توانمندی بالایی برای اجرای ماموریت‌های محوله دارند.
 
در این آیین که استاندار بوشهر و اعضای شورای تامین حضور داشتن پس از قرائت پیام سرلشکر صالحی فرمانده کل ارتش فرمانده تکاوران منطقه دوم نیروی دریایی ارتش خاطراتی از مقاومت 34 روزه در خرمشهر و حماسه رزمندگان در آزادسازی خرمشهر بیان کرد.
 
در آیین  یگان‌های نمونه نیروهای  مسلح  استان بوشهر، از مقابل جایگاه رژه رفتند.