جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

توافقنامه بکارگیری نیروهای آموزش دیده فنی و حرفه ای استان بوشهر امضا شد - نمایش محتوای خبر

 

 

توافقنامه بکارگیری نیروهای آموزش دیده فنی و حرفه ای استان بوشهر امضا شد

استاندار بوشهر گفت: بتازگی توافقنامه ای میان مسئولان استان به امضا رسیده که براساس آن نیروهای آموزش دیده در فنی و حرفه ای این استان برای بکارگیری به ادارات و یا ارگانهای نیازمند نیروی های فنی، معرفی می شوند

توافقنامه بکارگیری نیروهای آموزش دیده فنی و حرفه ای استان بوشهر امضا شد

روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان روز دوشنبه به نقل از مصطفی سالاری در نشست هم اندیشی با جوانان استان بوشهر افزود: مدیران دستگاهها و ارگانهای دولتی و غیر دولتی باید از جوانان استفاده بهینه و از فکر باز آنها نهایت بهره را ببرند.
وی بیان کرد: در این ارتباط از جوانان استان بوشهر انتظار است که در شرکتهای دانش بنیان نیز حضور فعال داشته باشند.
سالاری افزود: استان بوشهر با داشتن شمار زیادی جوان، شایسته نیست تنها هشت شرکت دانش بنیان داشته باشد و باید شمار این شرکتها در استان افزایش یابد.
استاندار بوشهر در پاسخ به سوال یکی از جوانان مبنی بر ضرورت تسهیل اشتغال جوانان در پتروشیمی ها و پالایشگاههای استان بوشهر گفت: تمامی تمرکز خود را روی زمان بهره برداری از پالایشگاها و پتروشیمی های در دست احداث گذاشته ایم تا بتوانیم جوانان و نخبگان در این مراکز مشغول کار کنیم.
سالاری ادامه داد: پارس جنوبی نمی تواند تمامی نیاز های ما را در حوزه اشتغال ودرآمد زایی برطرف کند ولی باید از صنایع زیادی که در استان وجود دارد نهایت استفاده صورت گیرد.
سالاری تاکید کرد: باید از جوانان و نیروهای بومی برای حضور و کار در منطقه ویژه اقتصادی شمال کشور و توسعه بندر دیلم استفاده شود.
وی در ارتباط با نحوه حمایت از اشتغال بانوان گفت: از اشتغالف بانوان بویژه مشاغل خانگی حمایت خاص می کنیم و مقرر شده بزودی یک کارگروه در این مورد تشکیل شود.
سالاری در ارتباط با کالای ته لنجی گفت: معاون اول رئیس جمهوری در این زمینه تاکید داشتند که ساماندهی فعالیت های این حوزه نباید به معیشت و زندگی مردم لطمعه وارد کند.