جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

تنهایی نمی توانم راه به جایی ببرم - نمایش محتوای خبر

 

 

تنهایی نمی توانم راه به جایی ببرم

گفتگوی محمود خرمزی با خبرنگاران

تنهایی نمی توانم راه به جایی ببرم

 سرمربی ایرانجوان بوشهر گفت: تیم ایرانجوان بوشهر از زمین تمرین، تغذیه، لباس تمرین و توپ مناسب برای حضور در لیگ دست یک فوتبال کشور برخوردار نیست.

 به نقل از ایرنا؛ محمود خرمزی شنبه شب پس از تساوی یک بر یک تیمش برابر مس کرمان در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر افزود: از دادن وعده به بازیکنان برای رفع مشکلات تیم خسته شده ایم و تنها امید ما به مسئولان استان بوشهر از جمله استاندار، شورا و شهرداری بوشهر است که تیم ایرانجوان را دریابند.

وی یادآورشد: فوتبال از رشته هایی است که جوانان بوشهر به آن علاقه وافر دارند و چنانچه می خواهیم آنها درگیر آسیب های اجتماعی نشوند باید از طریق حمایت از آنها بویژه در ورزش فوتبال به عنوان رشته مورد علاقه آنها حمایت جدی کنیم.

خرمزی گفت:برای رسیدن ایرانجوان به شرایط مطلوب به تنهایی نمی توانیم راه به جایی ببریم و همه مسئولان باید دست به دست هم دهند و تیم ایرانجوان را حمایت کنند.

وی افزود: پیشکسوتان ایرانجوان یک تنه در حال حمایت از تیم خود هستند که امید است این روحیه به مسئولان استان نیز سرایت کند.

خرمزی اضافه کرد: مسئولان به جای شعار دادن باید دو تیم ایرانجوان و شاهین را دریابند و تنها با شعار، فوتبال استان بوشهر به جایی راهی پیدا نمی کنند.

وی یادآورشد: استان بوشهر از ظرفیت های درآمدزایی بسیار بالایی برخوردار است که باید بخشی از آن به سوی حمایت از ورزش و حمایت از تیم های پرطرفدار بوشهر سوق داده شود.

سرمربی ایرانجوان بوشهر در ارتباط با بازی تیمش برابر مس کرمان نیز گفت: بازیکنان در این دیدار خوب ظاهر شدند و در صورت حمایت لازم می توانیم شاهد درخشش بازیکنان در لیگ دسته یک فوتبال کشور باشیم.

تیم مس کرمان با این تساوی دو امتیازی شد و در رده یازدهم جدول قرار گرفت و تیم ایرانجوان نیز با کسب نخستین امتیاز خود در این فصل از مسابقات لیگ دسته یک فوتبال کشور در رده شانزدهم جای گرفت.

در هفته سوم بازی ها، ایرانجوان در خانه به مصاف نساجی مازندران می رود و تیم مس کرمان نیز در خانه میزبان گل گهر سیرجان خواهد بود.