حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۸

تقویت برنامه‌ها و طرح‌های صدا و سیمای استان بوشهر در اولویت برنامه‌ها - نمایش محتوای خبر

 

 

تقویت برنامه‌ها و طرح‌های صدا و سیمای استان بوشهر در اولویت برنامه‌ها

تقویت برنامه‌ها و طرح‌های صدا و سیمای استان بوشهر در اولویت برنامه‌ها

تقویت برنامه‌ها و طرح‌های صدا و سیمای استان بوشهر در اولویت برنامه‌ها

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، استاندار بوشهر در نشست با مدیر کل، معاونان و مدیران صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: تقویت اتحاد، انسجام و همدلی مردم با مسئولان از راه‌های مهم مقابله با ترفند دشمنان  است.
عبدالکریم گراوند افزود: دست‌اندرکاران صدا و سیمای استان خالصانه در خدمت نظام اسلامی و مردم  هستند و در راستای افزایش امید در جامعه تلاش می‌کنند که ضمن قدردانی از تلاش آنها، تقویت برنامه‌های صدا و سیمای استان مورد توجه ویژه قرار دارد.
وی گفت: برای بزرگداشت روز ملی خلیج فارس برنامه های مهمی تدوین شده که این مهم باید از هم اکنون برجسته و مورد توجه قرار گیرد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر هم گفت: 97 طرح صدا و سیمای مرکز بوشهر با سرمایه گذاری 70 میلیارد تومان در روز ملی خلیج فارس با حضور رئیس رسانه ملی افتتاح می‌شود.
 سیدحسین ناظر افزود: تهیه کنندگان و برنامه‌سازان در بخش‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی ویژه برنامه‌هایی در راستای معرفی بیشتر ظرفیت‌های مختلف استان به ویژه گردشگری تهیه و پخش کردند.
وی گفت: ویژه برنامه های روز ملی خلیج فارس با حضور رئیس سازمان صدا و سیما، معاونان و مسئولان  استان  بوشهر در سالن  سینما شهید آوینی بوشهر برگزار می‌شود.
ناظر افزود: در روز ملی خلیج فارس سه استودیو رادیویی و تلویزیونی برون سازمانی در ساحل بوشهر، عسلویه و اداره کل بنادر و دریانوردی استان افتتاح می‌شود.
وی افتتاح رادیو نما در صدا و سیمای مرکز بوشهر را مورد اشاره قرار داد و گفت: برای دریافت برنامه‌های صدای شبکه استانی از طریق مبدل‌های دیجیتال به‌صورت تصویری رادیونمای مرکز بوشهر راه‌اندازی می‌شود.
مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهر افزود: دو دستگاه ارتباط ماهوار‌ه‌ای SNG نیز با سرمایه گذاری بیش از 26 میلیارد ریال راه اندازی می شود.