جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

تقدیر استاندار بوشهر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی علیه اغتشاش‌گران - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر استاندار بوشهر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی علیه اغتشاش‌گران

تقدیر استاندار بوشهر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی علیه اغتشاش‌گران

تقدیر استاندار بوشهر از حضور حماسی مردم در راهپیمایی علیه اغتشاش‌گران

عبدالکریم گراوند در همایش اخلاق گزینش‌گری در اسلام با حضور اعضای هسته گزینش استان بوشهر با قدردانی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی، اظهار داشت: آشوب و اغتشاش اخیر نشان داد که دشمنان با اساس انقلاب و نظام اسلامی مشکل دارند و به دنبال ایجاد ناامنی هستند.

وی با بیان اینکه سردمداران آمریکا  همواره در صدد تخریب و وارد کردن ضربه به اساس نظام  هستند گفت: آنان با  سران کشورهای منطقه از جمله شیوخ  عرب ضمن حمایت از گروهک‌های تروریستی از جمله داعش و القائده در صدد ناامنی در منطقه بودند و امروز قصد دارند با  مشارکت بدخواهان و معاندان با ایجاد آشوب و اغتشاش، ناامنی در نظام اسلامی ایران ایجاد کنند.

استاندار بوشهر با اشاره به حضور حماسی ملت ایران در صحنه و پایان دادن  به قائله جدید دشمنان افزود: خواب دشمنان در این ترفند نه تنها تعبیر نشد بلکه پایه‌های نظام در مقابله با دشمنان مستحکم‌تر شد.

گراوند با قدردانی از حضور با شکوه مردم استان بوشهر در راهپیمایی امروز افزود: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی ترفند دشمنان را نقش برآب کرد و صفحه زرین دیگری به افتخارات مردم این استان بوشهر افزوده شد.

وی، با بیان اینکه پایه‌های اسلام محکم تر از اینهاست که به لرزه درآید خاطر نشان کرد:  در استان بوشهر با آگاهی و تیزبینی مردم  در جریان وقوع  اغتشاشات و آشوب‌‌ها مورد خاصی وجود نداشت که از مردم همیشه در صحنه استان بوشهر در همراهی با نظام  و مسئولان در همه عرصه‌ها قدردانی می‌شود.

استاندار بوشهر با گرامیداشت سالروز تشکیل گزینش به فرمان امام (ره) بیان کرد: تشکیل گزینش به فرمان تاریخی امام راحل برای کمک به انتخاب نیروی انسانی کار آزموده و شایسته در هرسازمانی بود که نیازمند یک گزینش سالم است .

گراوند با اشاره به رعایت حق‌الناس در انتخاب و گزینش افراد تاکید کرد:ما بخشی به نام حق الناس داریم که پاسداری از آن در گزینش حایز اهمیت است و دیگری حق جامعه است که انسان‌های سالم و صالح وارد دستگاه‌ها شود.

وی با تاکید بر توجه به سلامت اخلاقی و مالی افراد در گزینش خاطر نشان کرد: سلامت مالی و اخلاقی سر لوحه کار همه باید باشد و امروز بیش از هر زمان دیگری نظام اداری جامعه نیازمند سلامت اخلاقی و مالی و وجود انسان‌های پاکدست و امانت‌دار است.