رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

تقدیر از منوچهر بایندری از همکاران ویراستار مرکز بوشهر در سومین دو سالانه ملی ادبی بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر از منوچهر بایندری از همکاران ویراستار مرکز بوشهر در سومین دو سالانه ملی ادبی بوشهر

منوچهر بایندری از همکاران ویراستار مرکز بوشهر در سومین دو سالانه ملی ادبی بوشهر شایسته تقدیر شدند

تقدیر از منوچهر بایندری از همکاران ویراستار مرکز بوشهر در سومین دو سالانه ملی ادبی بوشهر

منوچهر بایندری از همکاران ویراستار مرکز بوشهر است که در سومین دو سالانه ملی ادبی بوشهر در بخش ویژه داستان نویسی (رمان برهوت سفید ) شایسته تقدیر شدند و موفق به دریافت لوح تقدیر و وجه نقد شدند. قابل ذکر است که سومین دوره دو سالانه ملی جایزه ادبی بوشهر در بخشهای ویژه ، شعر و داستان نویسی از 19 تا 23 خرداد به همت سازمان فرهنگی ، اجتماعی ورزشی و شهرداری بندر بوشهر برگزار می شود.

منوچهر بایندری از همکاران مرکز بوشهر است که از سال 82  با عنوان ویراستار وارد مرکز شدند ایشان دانش آموخته دکتری ادبیات عرفانی دانشگاه شیراز است که تاکنون تالیفات زیادی داشتند که چاپ شده است از جمله آنها دو کتاب شعر محلی با عناوین کلیله غرات سال 84 ، زنگل بارون سال 1391 و شبگرد آسمان ( زندگی نامه استاد دالکی پور پدر علم نجومی آماتوری ایران سال 1397 است .

آثار و تالیفاتی دیگر ایشان که آماده چاپ است می توان به کتاب های کوچک تر از اٍم یک (یک نوع تفنگ سازمانی و مربوط به خاطرات رزمنده بوشهری به نام عباس حیدری است ) و کتاب چشیدن طعم ماه ( زندگی نامه مهندس بهروز بوشهری معاون شهید تندگویان ) اشاره کرد.

توفیقاتی دیگری که ایشان داشته اند پذیرش دو مقاله گل چهاربرگ و فخریات آسمانی سلطان العاشقین در کنغرانس بین المللی شرق شناسی ادبیات و تاریخ فارسی در ارمنستان است .

ترانه کلیپ حماسه نادر که سروده ایشان بوده است در جشنواره عمار به عنوان ترانه برتر شناخته شده و حائز مقام شدند.