سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

تعهدات وزارت راه در تکمیل واحدهای مسکن مهر استان محقق می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

تعهدات وزارت راه در تکمیل واحدهای مسکن مهر استان محقق می‌شود

تعهدات وزارت راه در تکمیل واحدهای مسکن مهر استان محقق می‌شود

تعهدات وزارت راه در تکمیل واحدهای مسکن مهر استان محقق می‌شود

 

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده تعهدات وزارت راه در تکمیل طرح‌های مسکن مهر در استان بوشهر امسال محقق می‌شود.
فرزاد رستمی صبح در شورای حمل و نقل و مسکن استان بوشهر بر توجه به توسعه زیرساخت‌های محورهای مواصلاتی استان بوشهر تاکید کرد و اظهار داشت: توجه بیشتر به توسعه زیر ساخت‌های حمل و نقل جاده‌ای، هوایی، دریایی و به خصوص ریلی از اولویت‌های استان بوشهر است.
وی با بیان اینکه پروژه‌های ساخت محورهای مواصلاتی در استان بوشهر از روند اجرایی مطلوبی برخوردار است تصریح کرد: پروژه‌های استان بوشهر از پیشرفت فیزیکی مطلوبی برخوردار است و امسال برخی از پروژه‌ها تکمیل می‌شود.
رئیس شورای حمل و نقل و مسکن استان بوشهر با بیان اینکه بزرگراه بوشهربه دیر از روند اجرایی مطلوبی برخودار است تصریح کرد: برای تکمیل پروژه‌  بزرگراه دیر به بوشهر قطعات 10 تا 13 این پروژه و بزرگراه کنارگذر کنگان در آینده نزدیک فعالیت اجرایی آن شتاب می‌گیرد.
رستمی با بیان اینکه عملیات اجرایی محور مواصلاتی گناوه به گوره و گچساران آغاز می‌شود افزود: محور گناوه به دیلم از پیشرفت مطلوبی برخودار است و امسال بخش اعظمی از این محور زیربار ترافیک می‌رود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر از تکمیل پروژه‌های مسکن مهر نیمه تمام استان بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: با برنامه‌ریزی انجام شده تعهدات وزارت راه در تکمیل طرح‌های مسکن مهر در استان بوشهر امسال محقق می‌شود.
رستمی با تاکید بر پیگیری پروژه‌های شاخص در حوزه راهسازی در استان بوشهر گفت:  پروژه‌های شاخص استان بوشهر از جمله راه آهن و آزاد راه بوشهر به شیراز به صورت مجموعه‌ای در حال پیگیری است تا از طریق وزارت متبوعه صورت گیرد.
وی با اشاره به پروژه‌های بزرگ زیر ساختی در حوزه بنادر، فرودگاه‌ها و جاده‌ای بر هماهنگی بیشتر این مجموعه تأکید کرد  و توجه کامل به ارتقا وضعیت فعلی ودر صورت وجود کاستی‌ها، اصلاح آنها را از اعضای شورای حمل و نقل و مسکن استان بوشهر خواستار شد.