جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

تعداد کارکنان شرکت صدرا فزایش می‌یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

تعداد کارکنان شرکت صدرا فزایش می‌یابد

تعداد کارکنان شرکت صدرا فزایش می‌یابد

تعداد کارکنان شرکت صدرا فزایش می‌یابد

 

معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم الانبیا در شرکت صدرا گفت: تاکنون تعداد کارکنان شرکت صدرای بوشهر از ۴۰۰ نفر به یک‌هزار و ۱۰۰ نفر افزایش یافته تا نیمه نخست امسال به یک‌هزار ۶۰۰ نفر می‌رسد.
سردار محمدرحیم دهقانی در نشست با مسئولان استان بوشهر با بیان اینکه شرکت صدرا بیش از 47 سال در کشور و استان بوشهر سابقه فعالیت دارد اظهار داشت: صدرای بوشهر با داشتن ظرفیت‌های مهم در حوزه در ساخت سازه‌های دریایی یک برند بزرگ و مهم در کشور به شمار می‌رود.
وی از فعال شدن شرکت صدرای بوشهر خبرداد و خاطرنشان کرد: در سال‌های اخیر صدرای بوشهر به سبب برخی مشکلات دچار رکود شده بود که از اسفند ماه سال قبل با همکاری و همراهی شبانه‌روزی استاندار بوشهر شاهد رونق این مجموعه هستیم.
معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم الانبیا از برطرف شدن مشکلات شرکت صدرای بوشهر خبردادو افزود: موانع موجود در شرکت صدرای بوشهربا تدابیر مسئولان به تدریج برطرف شده که هم‌اکنون  این شرکت رونق گرفته و چند پروژه مهم در این شرکت اجرایی شده است.
وی از بخشودگی جرائم  صدرای بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: این شرکت بیش از 2 هزار و 100 میلیارد تومان بدهی داشت با همکاری مسئولان، یک‌هزارمیلیارد تومان آن مشمول بخشودگی شد و مابقی نیز از طریق نقدی و یا تهاتر با بانک‌ها مرتفع می‌شود.
معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم الانبیا  بابیان اینکه مشکلات بیمه‌ای شرمت صدرای بوشهر با مشارکت مدیر کل تامین اجتماعی برطرف شده گفت: در بحث مالیات و مشکلات گمرک و بندر و مسایل مالکیتی نیز با همکاری دستگاه‌های ذیربط به نتایج خوبی رسیده‌ایم.
وی با بیان اینکه تمام حقوق‌های معوق کارکنان صدرای بوشهر تا پایان فروردین ماه 95 پرداخت شده است خاطرنشان کرد: سنوات معوق و عیدی کارکنان صدرای بوشهر پرداخت شده که مدیریت ارشد استان در این زمینه همکاری بسیار خوبی داشته است.
دهقانی بااشاره به ایجاد افزایش شغل در شرکت صدرای بوشهر افزود: تاکنون تعداد کارکنان شرکت صدرای بوشهر از 400 نفر به یک‌هزار و 100 نفر افزایش یافته   تا نیمه نخست امسال به یک‌هزار 600 نفر می‌رسد.
وی با اشاره به اینکه 10 سکوی پارس جنوبی در شرکت صدرای بوشهر ساخته می‌شود گفت: سکوهای یاد شده در مدت 5 سال در شرکت صدرا در کارگاه بوشهر ساخته می‌شود که با فعال شدن تمام پروژه‌ها، تعداد شاغلان این مجموعه به بیش از 5 هزار نفر می‌رسد.
معاون هماهنگ‌کننده قرارگاه خاتم الانبیا   بیان کرد:شرکت صدرای بوشهرآماده اجرای پروژه‌های بزرگ در حوزه‌های سکوسازی، کشتی‌سازی و سازه‌های عظیم دریایی است.