جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی ویژه مددجویان کمیته امداد - نمایش محتوای خبر

 

 

تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی ویژه مددجویان کمیته امداد

امام جمعه بوشهر گفت: باید کمک کرد مددجویان از فرصت و ظرفیت اقتصاد مقاومتی با اجرای طرح‌های تولیدی و اقتصادی نقش خود را در تولید ناخالص ملی نشان دهند.

تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی ویژه مددجویان کمیته امداد

 

آیت‌الله صفایی بوشهری در نشست با مسئولان کمیته امداد استان بوشهر با قدردانی از خدمات ارزنده مسئولان و کارکنان این نهاد در رسیدگی به نیازمندان اظهار داشت: کمیته امداد یکی از نهادهای سالم، مفید و موثر در جامعه است که خدمات آنان مورد قدردانی قرار می‌گیرد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، کمیته امداد را هدیه‌ای الهی برای خدمات رسانی به مستمندان دانست و تصریح کرد: کمیته امداد با داشتن تاریخ و سوابق درخشانی نقش مهم و موثری در رفع مشکلات مستمندان جامعه داشته است.
امام جمعه بوشهر رفع مشکلات و چالش‌های اقتصادی مددجویان را  مهم‌ترین هدف تاسیس کمیته امداد دانست و افزود: سیاست راهبردی این نهاد توانمند سازی اقتصادی و فرهنگی است که در این راستا قدم‌های موثری برداشته شده است.
صفایی بوشهری با تاکید بر خودکفایی اقتصادی و معیشتی مددجویان کمیته امداد بیان کرد: مددجویان یک فرصت و ظرفیت مهمی برای اجرایی شدن طرح‌های اقتصاد مقاومتی هستند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر تشکیل کارگروه اقتصاد مقاومتی ویژه مددجویان کمیته امداد افزود: باید کمک کرد مددجویان از فرصت و ظرفیت اقتصاد مقاومتی با اجرای طرح‌های تولیدی و اقتصادی نقش خود را در تولید ناخالص ملی نشان دهند.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه این استان از ظرفیت بالایی در حوزه اقتصادی و صنعتی برخوردار است گفت: اگر طرح‌های تدوین شده تولیدی و اقتصادی بر اساس ظرفیت‌های این استان مدیریت و اجرایی شود زمینه فقر و بی بضاعتی برچیده می‌شود.
صفایی بوشهری با  تاکید بر تشکیل کارگروه اندیشه‌ورز توانمندسازی اقتصادی مددجویان بوشهری تصریح کرد:  با توجه به ظرفیت‌های اقتصادی و معیشتی در استان بوشهر لازم است  کارگروه اندیشه‌ورز توانمندسازی اقتصادی مددجویان استان بوشهر تشکیل شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه مددجویان کمیته امداد سربازان جبهه اقتصاد مقاومتی هستند افزود: ظرفیت‌های اقتصادی و تولیدی استان بوشهر باید شناسایی و بر اساس آن طرح‌های اقتصاد مقاومتی اجرایی شود که در این راستا مددجویان کمیته امداد سربازان جبهه اقتصاد مقاومتی محسوب می‌شوند.
امام جمعه بوشهر با تاکید بر تشکیل تعاونی‌های امداد گفت: توجه به صنایع پایین دستی پتروشیمی، اقتصاد کرانه‌ای و دیگر قابلیت‌های استان بوشهر از اولویت‌ها است.