سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

تسهیلات ازدواج به جوانان استان بوشهر پرداخت شود - نمایش محتوای خبر

 

 

تسهیلات ازدواج به جوانان استان بوشهر پرداخت شود

تسهیلات ازدواج به جوانان استان بوشهر پرداخت شود

تسهیلات ازدواج به جوانان استان بوشهر پرداخت شود

 

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای حل مشکلات جوانان باید مشارکت جدی در راستای تحقق برنامه‌ها کرد که پرداخت تسهیلات اعتباری ازدواج به جوانان استان بوشهر باید در اولویت قرار گیرد.
 
عبدالکریم جمیری در آیین جشن میلاد امام زمان در روستای دویره بوشهر با تبریک سالروز میلاد امام زمان(عج) فرهنگ انتظار را جز شعائر الهی مسلمانان  دانست و اظهار داشت:جشن نیمه شعبان، شب برات، مهدویت و فرهنگ انتظار همگی جز شعائر الهی مسلمانان و شیعیان است.
 
وی با تاکید بر توجه همه مسلمانان بر ترویج فرهنگ مهدویت گفت: در راستای ترویج فرهنگ مهدویت شعیان باید تلاش بیشتری کنند و با جدیت بیشتری قدم بردارند.
 
جمیری با اشاره به ولادت حضرت مهدی(عج) و جشن‌های نیمه شعبان گفت: همه مستضعفان عالم منتظر تحقق وعده الهی هستند که شخصیتی بیاید و مستضعفان عالم را نجات دهد و نظام اسلامی نمونه و گوشه‌ای از حکومتی است که آن امام قرار است تحقق بخشد.
 
وی با بیان اینکه حکومت اسلامی در زمان کنونی زمینه ساز حکومت حضرت مهدی(عج) در آینده است افزود: این حکومت تاکنون توانسته این بیداری ایجاد کند و دنیا امروز به این حرکت تأسی می‌کند.
 
جمیری بالاترین افتخار را شناخت برای هر شخص امام خود در عصر کنونی و انتظار ظهور عنوان و تصریح کرد: دشمنان ما در تلاش هستند تا این روحیه انقلابی را از ما بگیرند و جوانان ما را گرفتار خود کنند.
 
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با تبریک سالروز تولید حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان گفت: زیبایی مساجد و هیئت‌ها به وجود جوانان است و امروز این جوانان هستند که به عنوان سرمایه‌های کشور محسوب می‌شوند.
 
جمیری با بیان اینکه پیشرفت معنوی و مادی جامعه به وجود جوانان است بیان کرد: تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر توجه به جوانان برای این است که مسئولان توجه ویژه‌ای به این قشر و سرمایه جامعه داشته باشند.
 
وی با بیان اینکه دشمنان برای جوانان و انحراف آنا برنامه‌ریزی کرده است افزود: هشدار رهبر معظم انقلاب اسلامی به جامعه نشان می‌دهد که دشمن برای تسخیر جوانان برنامه جدی دارد تا این سرمایه را کشور بگیرند.
 
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استکبارجهانی در برابر سیاست‌های ایران اسلامی به زانو درآمده گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی با هدایت‌های خود ضمن هوشیاری و آگاهی بخشی بخ حامعه و قدرت استکباری را به زانو در آورده است.
 
جمیری با بیان اینکه ولایتمداری و تبعیت از امام از ویژگی‌های حضرت علی اکبر(ع) است اظهار داشت: این دو شاخصه همواره باید مد نظر جوانان باشد.
 
وی با تاکید بر توجه به مطالبات و حل مشکلات جوانان افزود: در راستای حل مشکلات جوانان باید مشارکت جدی در راستای تحقق برنامه‌ها کرد که پرداخت تسهیلات اعتباری ازدواج به جوانان استان بوشهر باید در اولویت قرار گیرد.