جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

تسریع در عملیات اجرایی روگذر میدان آزادی بوشهر با تملک زمین از معارضان - نمایش محتوای خبر

 

 

تسریع در عملیات اجرایی روگذر میدان آزادی بوشهر با تملک زمین از معارضان

تسریع در عملیات اجرایی روگذر میدان آزادی بوشهر با تملک زمین از معارضان

 

غلامعلی میگلی نژاد در حاشیه بازدید از پروژه احداث روگذر میدان آزادی و ساماندهی میدان غدیر بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: احداث روگذر میدان آزادی یکی از پروژه های مهم شهر بوشهر است که پایه های آن در عمق 35 متری بتن ریزی شده است.
وی بیان کرد: هم اکنون آسفالت معبر سواره و زیرساخت دال پل نیز در دست اجراست.
میگلی نژاد با بیان اینکه دروازه ورودی این شهر در جریان ساخت روگذر میدان آزادی تخریب خواهد شد گفت: به جای این دروازه یک دروازه بسیار شکیل تر حدفاصل پلیس راه قدیم تا دانشکده امام خامنه ای احداث می شود.
شهردار بوشهر ادامه داد: در اطراف پروژه روگذر میدان آزادی به دلیل وجود یک سری معارض برای زمین ها در حال رایزنی هستیم تا با تملک زمین آنها روند اجرای پروژه روگذر میدان یاد شده تسریع و تا ماههای نخست سال آینده مورد بهره برداری قرار گیرد. 
وی در ارتباط با پروژه ساماندهی میدان غدیر (ورودی شهر بوشهر) نیز گفت: این پروژه بعنوان یکی دیگر از پروژه های مهم شهر بوشهر روند مناسبی طی می کند و تا اواخر بهمن ماه به بهره برداری خواهد رسید.
میگلی نژاد یادآور شد: المان میدان یاد شده المان غدیر است که هم اکنون در تهران در دست ساخت است و با اتمام آن در مرکز میدان نصب خواهد شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: روند اجرای عملیات تمام پروژه های عمرانی شهر بوشهر متناسب با برنامه زمان بندی شرایط مطلوبی دارند و پیش بینی شده تا پایان سال بجز پروژه روگذر میدان آزادی همه آنها مورد بهره برداری قرار گیرد. 
میگلی نژاد ادامه داد: استراتژی مجموعه شهرداری بوشهر این است که تا پیش از فرارسیدن سال نو شهر را با چهره ای متحول شده برای شهروندان و مسافران نوروزی آماده کنند.