سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

تردد در محور‌های استان بوشهر روان است - نمایش محتوای خبر

 

 

تردد در محور‌های استان بوشهر روان است

تردد در محور‌های استان بوشهر روان است

تردد در محور‌های استان بوشهر روان است

رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: با آغاز سفرهای نوروزی ۴۵ گشت پلیس راه به صورت محسوس و نامحسوس در محورهای مختلف استان بوشهر برای کنترل ترافیک مستقر شد.

سرهنگ جابر پاپری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه سفرهای نوروزی به استان بوشهر آغاز شده است اظهار داشت: با توجه به آغاز سفرهای نوروزی ترافیک در جاده‌های استان بوشهر نیمه سنگین  است.

وی با بیان اینکه رفت و آمد خودروها در جاده‌های استان بوشهر روان است تصریح کرد: محورهای دیلم به گناوه، کنارتخته به فارس و برازجان به بوشهر پر رفت و آمدتر از دیگر جاده‌های استان بوشهر است.

رئیس پلیس راه استان بوشهر با بیان اینکه عبور کامیون‌های  حامل مصالح ساختمانی در محورهای استان بوشهر ممنوع شده تصریح کرد: منع تردد کامیون‌‌های حامل مصالح ساختمانی در جاده‌های استان بوشهر از ساعت 7 صبح امروز آغاز شده و تا 14 فروردین ادامه دارد.

پاپری با بیان اینکه رفت و آمد موتورسیکلت‌ در بزرگراه‌های استان بوشهر ممنوع است بیان کرد: همه امکانات برای تامین ایمنی سفر هم‌استانی‌ها و مسافران فراهم شده است.

وی با تاکید بر رعایت قوانین رانندگی گفت: رانندگان در هنگام سختی از رانندگی بپرهیزند و قوانین راهنمایی و رانندگی را بدقت اجرا کنند تا سفری با ایمن و بی خطری شاهد باشیم.

رئیس پلیس راه استان بوشهر با بیان اینکه گشت‌های پلیس در محورهای مواصلاتی استان بوشهر تردد دارند افزود: علاوه بر 5 پاسگاه پلیس راه در محورهای استان بوشهر 45 گشت پلیس راه به صورت محسوس و نامحسوس در محورهای مختلف استان بوشهر برای کنترل ترافیک مستقر شده است.