سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۶ مهر ۱۴۰۰

تردد خودرها در استان بوشهر ۱۲.۶ درصد افزایش یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

تردد خودرها در استان بوشهر ۱۲.۶ درصد افزایش یافت

تردد خودرها در استان بوشهر ۱۲.۶ درصد افزایش یافت

با اشاره به ارتقاء ایمنی جاده‌های استان بوشهر اظهار داشت:  بیشتر جاده‌های اصلی استان بوشهر  با تبدیل به بزرگراه و نصب دوربین هوشمند جاده‌ای از ایمنی بالایی برخوردار شده است.

وی از نصب سامانه تردد شمار در 54 نقطه استان بوشهر خبر  داد و  افزود: برای ثبت تردد ورود خودرو و خروج آن از استان بوشهر 54 دستگاه تردد شمار در محورهای مختلف استان بوشهر نصب شده که نقش مهمی در برنامه‌ریزی و اجرایی طرح‌های ترافیکی دارد.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان بوشهر با اشاره به اینکه در 8 روز گذشته تردد خودروها در استان بوشهر 12.6 درصد افزایش یافته است خاطر نشان کرد: تعداد کل تردد خودروها در محورهای استان بوشهر در 8 روز گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل حدود 12.6 درصد رشد داشته است.

کازرونیان با بیان اینکه روز گذشته 437 هزار و 260  مورد تردد خودرو در محورهای استان بوشهر ثبت شده است افزود: از 25 اسفند تاکنون بیشترین تردد خودروها در محور کنگان به دیر ثبت شده است.

وی، از کاهش 8 درصدی خروجی تردد از استان بوشهر در روز 8 روز گذشته نسبت به مدت مشابه 95 خبرداد و گفت:  از زمان اجرای طرح راهداری از 25 اسفند تاکنون خروجی خودروها از استان بوشهر 8درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است.

مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان  بوشهر از ثبت 3 میلیون و 140 هزار تردد خودرو در محورهای استان  بوشهر خبرداد و گفت: این میزان تردد در یک دوره 8 روزه از 25 اسفند تا دوم فروردین در محورهای مختلف استان بوشهر ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 12.6 درصد افزایش نشان می‌دهد.