جهش تولید | یک‌شنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

ترامپ از دستگیری نظامیان متجاوز آمریکایی در خلیج فارس درس بگیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

ترامپ از دستگیری نظامیان متجاوز آمریکایی در خلیج فارس درس بگیرد

ترامپ از دستگیری نظامیان متجاوز آمریکایی در خلیج فارس درس بگیرد

 

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه ملت ایران به تعهدات آمریکا در همه زمینه‌ها اعتماد ندارد، گفت:‌ ترامپ از دستگیری نظامیان متجاوز آمریکایی در خلیج فارس درس بگیرد .
آیت‌الله صفایی بوشهری در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر با تبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور حماسی ملت ایران در این روز را نشان از اقتدار و صلابت ایران اسلامی دانست و اظهار داشت: حضور بی‌نظیر ملت ایران در مراسم راهپیمایی 22 بهمن برگ زرین دیگری بر تاریخ افتخارات ایران اسلامی افزود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با قدردانی از حضور پرشور و شعور مردم استان بوشهر در مراسم راهپیمایی 22 بهمن افزود: این حضور نشان از  ولایت‌مداری و وفاداری مردم قدرشناس استان بوشهر به آرمان‌ها و ارزش‌‌های انقلاب اسلامی است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه انقلاب اسلامی برگرفته از آموزه‌های قرآنی است خاطر نشان کرد: این آموزه‌های آسمانی در رهبر معظم انقلاب اسلامی شکل گرفته و  تجلی دارد.
صفایی بوشهری با بیان اینکه هر روز بر عظمت انقلاب اسلامی افزوده‌تر می‌شود گفت: 38 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد و هر روز بر عظمت و استحکام آن افزوده‌تر می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه اتحاد، همدلی و اخلاق در همه شئونات نظام جمهوری اسلامی وجود دارد  تصریح کرد: اگر در آغاز انقلاب اسلامی دارای رشد علمی اندکی بودیم اکنون ایران اسلامی در جهان دارای رتبه عالی است.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه در عرصه سیاسی و اقتصاد بین‌المللی هر روز پیشرفت حاصل می‌شود تاکید کرد: امروز ایران اسلامی در همه عرصه‌ها با تلاش مردم و حمایت مسئولان و رهبر معظم انقلاب اسلامی به خودکفایی رسیده است.
صفایی بوشهری با بیان اینکه از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان با تمام توان علیه انقلاب تهاجم کردند افزود: تمام تهاجمات دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی به شکست انجامید و این نشان می‌دهد انقلاب اسلامی با اتکا به نیروی لایزال الهی پیشرفت می‌کند و راه خود را ادامه می‌دهد.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه هر روز بر عزت و اقتدار نظام اسلامی ایران افزوده می‌شود گفت: جنگ‌های نیابتی علیه ما در همسایگی ایران راه‌اندازی می‌کنند که به سود نظام می‌انجامد.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه جنگ هشت ساله علیه نظام اسلامی با مشارکت تمامی کشورها ایجاد شد خاطر نشان کرد: با وجود تجهیزات نظامی پیشرفته در جنگ 8 ساله ولی ایران اسلامی با اتکا به نیروی خداوند بر تمامی آنها غلبه کرد و شکستی مفتضحانه بر آنان وارد شد.
صفایی بوشهری با بیان اینکه قدرشناسی از انقلاب اسلامی باید مورد توجه همگان قرار بگیرد افزود: وحدت و استکبار ستیزی از پیام‌های مهم انقلاب اسلامی است که در ملت ایران متبلور است.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه توهم شکل‌گیری یک فرعون دیگر در جهان ایجاد شده تصریح کرد:  رئیس جمهور آمریکا فکر می‌کند فرعون جدید در جهان طلوع کرده که باید به  تاریخ روسای جمهور قبلی این کشور مراجعه کند و ببیند چگونه در اوج قدرت به زمین نشسته‌اند.
امام جمعه بوشهر با بیان اینکه آمریکا از ورود مسلمانان به این کشور هراس دارد گفت: ترس ورود مسلمانان به کشور آمریکا نقطه ضعف این کشور است چراکه در این ارتباط کودک 5 ساله را دستگیر می‌کند که مهم نشان می‌دهد آمریکا در اوج ذلت و استصیال قرار دارد.
صفایی بوشهری با بیان اینکه ملت ایران به تعهدات آمریکا در همه زمینه‌ها اعتماد ندارد خاطر نشان کرد: ملت ایران هیچ ترس و واهمه‌ای از آمریکا به دل راه‌ نمی‌دهند.
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با اشاره به دستگیری نظامیان متجاوز آمریکایی به دست پاسداران پرتوان منطقه دوم نیروی دریایی بیان کرد: مردم مرزدار و غیور استان بوشهر تنها برای شکست متجاوزان دریایی به ویژه آمریکا کفایت می‌کند که این مهم در دستگیری نظامیان متجاوز آمریکایی به دست پاسداران پرتوان منطقه دوم نیروی دریایی آشکار شد.
امام جمعه بوشهر با گرامیداشت ایام فاطمیه گفت: مراکز فرهنگی برای نشان دادن شان و منزلت حضرت فاطمه زهرا(س) و برپایی مراسم این ایام برنامه‌ریزی کنند.