جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

تدریس رشته‌های مؤثر در اشتغال‌‌زایی در دانشگاه آزاد - نمایش محتوای خبر

 

 

تدریس رشته‌های مؤثر در اشتغال‌‌زایی در دانشگاه آزاد

تدریس رشته‌های مؤثر در اشتغال‌‌زایی در دانشگاه آزاد

تدریس رشته‌های مؤثر در اشتغال‌‌زایی در دانشگاه آزاد

علی‌اکبر ولایتی صبح امروز در بدو ورود به بوشهر در فرودگاه این شهر با اشاره به اینکه در سفر به بوشهر با مسئولان، نماینده ولی‌فقیه در استان، استادان دانشگاه و نخبگان نشست برگزار می‌‌کند اظهار داشت: در این سفر رئیس دانشگاه آزاد بوشهر تودیع و رئیس جدید معرفی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تحولاتی در دانشگاه آزاد بوشهر با مدیریت جدید آن ایجاد می‌شود، گفت: امید می‌رود با انتصاب مدیر جدید دانشگاه آزاد بوشهر گام‌های بلندی برای ارتقای کیفیت در این دانشگاه برداشته شود و در این راستا کمک‌های لازم برای پیشرفت این مرکز آموزش عالی در حوزه علم و فناوری ارائه شود.

رئیس هیئت امنای دانشگاه آزاد از تدریس رشته‌های اشتغال‌زایی در دانشگاه آزاد خبر داد و گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال رشته‌های دانشگاه آزاد در این راستا تدوین و تدریس می‌شود که رشته‌های مؤثر در ایجاد اشتغال بر اساس ظرفیت مناطق مختلف مورد توجه قرار گرفته است.

ولایتی با بیان اینکه جذب نخبگان در حوزه‌های مختلف از برنامه‌های مهم دانشگاه آزاد است، خاطرنشان کرد: این دانشگاه در حوزه‌های مختلف اقتصاد دانش‌بنیان بر اساس ارکان اقتصاد مقاومتی رشته‌های مورد نظر را تدوین کرده که امید می‌رود این مرکز آموزش عالی الگویی مهم برای سایر دانشگاه‌ها در جهان اسلام باشد.