جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

تخصیص ۹۰۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های گازرسانی روستایی استان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

تخصیص ۹۰۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های گازرسانی روستایی استان بوشهر

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: برای اجرای ۲۰۸ طرح گازرسانی در روستاهای استان بوشهر ۹۰۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.

تخصیص ۹۰۰ میلیارد ریال برای اجرای طرح‌های گازرسانی روستایی استان بوشهر

 

 غلامعباس حسینی با بیان اینکه 93 درصد جمعیت شهری و 70 درصد جمعیت روستایی استان بوشهر دارای شبکه گاز هستند اظهار داشت:  تاکنون بیش از 4 هزار و 760  کیلومتر شبکه‌گذاری گاز در استان بوشهر انجام شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با بیان اینکه 200 روستای استان بوشهر تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار دارند افزود: اکنون افزون بر 41 هزار خانوار روستایی در استان بوشهر از نعمت شبکه گاز رسانی و استفاده از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.
حسینی با اشاره به اینکه در اجرای طرح‌های گازرسانی روستایی 2 هزار کیلومتر شبکه گازرسانی انجام شده افزود: در اجرای این طرح‌ها بیش از 41 هزار انشعاب گاز در روستاهای استان بوشهر نصب شده است.
وی از اجرای 208 طرح‌ گازرسانی در روستاهای استان بوشهر خبرداد و گفت: برای اجرای این طرح‌های گازرسانی در روستاهای استان بوشهر 900 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته است.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با بیان اینکه طرح‌های گازرسانی روستایی تا پایان سال تکمیل می‌شود افزود: با تکمیل این طرح‌ها ضمن اینکه ضریب نفوذگاز در روستاها  به 90 درصد می‌رسد تعداد روستاهای گازدار استان بوشهر به 400 روستا می‌رسد.
حسینی  با اشاره به روند رو به رشد نصب انشعاب گاز در استان بوشهر بیان کرد: تا‌کنون افزون بر 137 هزار انشعاب گاز در استان بوشهر نصب شده است.
وی از افزایش ضریب نفوذ گازرسانی به شهرهای استان بوشهر خبرداد و گفت: امسال بهره‌مندی جمعیت شهری استان بوشهر از طرح‌های گازرسانی به 98 درصد و روستاهای این استان به 90 درصد افزایش می‌یابد