سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۳۱ شهریور ۱۴۰۰

تخصیص ۱۳.۸ میلیارد ریال برای توسعه فضاهای ورزشی بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

تخصیص ۱۳.۸ میلیارد ریال برای توسعه فضاهای ورزشی بوشهر

تخصیص ۱۳.۸ میلیارد ریال برای توسعه فضاهای ورزشی بوشهر

تخصیص ۱۳.۸ میلیارد ریال برای توسعه فضاهای ورزشی بوشهر

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر گفت: توسعه طرح‌های ورزشی یکی از برنامه‌های مهم شهرداری بوشهر است که در این راستا برای ساخت ۱۰ زمین ورزشی چمن مصنوعی و طبیعی ۱۳.۸ میلیارد ریال تخصیص یافت.

عبدالخالق برزگرزاده  در مراسم آغاز عملیات اجرایی 10 زمین  ورزشی در محلات مختلف شهر بوشهر با بیان اینکه توسعه زیرساخت‌های ورزشی یکی از برنامه‌های مهم شهرداری است اظهار داشت: توسعه سلامت جسم و روان با توسعه فعالیت‌های ورزشی امکان پذیر می‌شود که در این زمینه توسعه فضاهای ورزشی نقش تاثیرگذاری دارد.

وی با بیان اینکه توسعه و ارتقا شاخص‌های سلامت شهروندان مورد توجه مدیریت شهری بوشهر قرار دارد تصریح کرد: ساخت زمین‌های مینی فوتبال چمن مصنوعی ورزشی در راستای توسعه زیرساخت‌های ورزشی  از مهم‌ترین طرح‌های شهرداری بوشهر در تحقق مطالبات جوانان و نوجوانان در زمینه برنامه‌ها و طرح‌های ورزشی است.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از ساخت سه زمین مینی فوتبال در سال گذشته در شهر بوشهر خبرداد و گفت: سه زمین چمن مینی فوتبال با تجهیزات کامل در بوستان‌های هنرمند هلالی، شغاب و پارک دانش ساخته شد و در اختیار ورزشکاران قرار گرفت.

برزگرزاده با بیان اینکه در بودجه امسال شهرداری بوشهر برای احداث این زمین‌ها اعتبار لازم مصوب شده افزود: ساخت 9 زمین مینی فوتبال چمن مصنوعی و یک زمین چمن طبیعی آغاز شده که این زمین‌ها در توسعه ورزش‌های همگانی در محلات شهر بوشهر و نشاط جوانان می‌توانند نقش بسیار مهمی داشته باشند.

وی با اشاره به تخصیص اعتبارات لازم برای ساخت زمین‌های مینی فوتبال در محلات بوشهر گفت: برای ساخت  10 زمین ورزشی چمن مصنوعی و طبیعی در محلات شهر بوشهر 13.8 میلیارد ریال تخصیص یافت.

رئیس شورای اسلامی شهر بوشهر از ایجاد بسترهای لازم ورزشی در بوشهر خبرداد و تاکید کرد: اقدامات شورا و شهرداری در سرمایه‌گذاری و بسترسازی برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی به‌طور هم‌سو و موازی باهم در بعد ورزش همگانی و ورزش قهرمانی انجام‌ شده است که این امر در سال 95 به ویژه در زمینه ایجاد زمین‌های ورزشی تداوم دارد.