رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳ تیر ۱۳۹۸

تخصيص ده میلیاردریال برای نصب سامانه كمك ناوبري فرودگاه بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

تخصيص ده میلیاردریال برای نصب سامانه كمك ناوبري فرودگاه بوشهر

استاندار بوشهر در نشست با مسئولان حمل و نقل زمینی، هوایی و دریایی استان بوشهر با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین زیرساخت هاي  توسعه و پیشرفت توجه به حمل و نقل است گفت  استان بوشهر در بخش زیرساخت‌های زمینی جایگاه مناسبی دارد ولی لازم است اجراي  طرح بزرگراه‌ها در استان بوشهر توسعه یابد.

اقاي سالاري با بيا ن اينكه جذب سرمایه‌گذاران نقش مهمی در پیشرفت طرح‌های زیرساختی به‌ویژه در بخش حمل و نقل زمینی و ریلی خواهد داشت افزودطرح‌هایی که توجیه اقتصادی دارد با جذب سرمایه‌گذاران، به بخش خصوصی واگذار شود .

وي همچنين با تاكيد  برتسریع در  اجرای  جاده ریلی استان اضافه كرد لازم است این طرح‌ در دستور کار قرار گیرد و امسال با سرعت ،عملیات اجرایی آن دنبال شود تا در آینده شاهد بهره‌مندی مردم استان بوشهر از خط ریلی راه‌آهن باشند.

استاندار بوشهر همچنين بر نصب سامانه كمك ناوبري در فرودگاه بوشهر تاکیدكرد و افزود: نصب این سامانه سبب می‌شود بخش عمده‌ای از لغو پروازها منتفی شود و ضریب ایمنی پروازها در فرودگاه بوشهر افزایش یابد

وی 10 میلیارد ریال برای خرید سامانه هدایت فرود هواپیما در فرودگاه بوشهر تخصیص داد و گفت: با تخصیص این اعتبار بزودی اين سامانه درفرودگاه بوشهر نصب خواهد شد.