سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۱ مهر ۱۴۰۰

تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر ۳ برابر افزایش می‌یابد - صفحه اول صدا و سیما مرکزی بوشهر

 

 

تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر ۳ برابر افزایش می‌یابد

تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر ۳ برابر افزایش می‌یابد


تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر ۳ برابر افزایش می‌یابد

تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر ۳ برابر افزایش می‌یابد

سعید کشمیری ظهر امروز در نشست مسئولان علوم پزشکی بوشهر با قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه  حوزه سلامت تاثیر گذار در زندگی مردم است اظهار داشت: جلب رضایت مردم مهم‌ترین هدف خدمت‌گذاری است که در این راستا از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌شوند.

وی با بیان اینکه نقشه راه سلامت استان بوشهر تدوین شده است افزود: در دولت یازدهم تحول مهم و اساسی در حوزه سلامت استان بوشهر با تدوین نقشه راه و اجرای طرح‌های مطالعاتی و مهم‌تر از همه با اجرای طرح تحول نظام سلامت انجام شد که اکنون زیرساخت‌های درمانی و بهداشتی در استان بوشهر ارتقاء یافته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با اشاره به اینکه توسعه زیرساخت‌های درمانی و بهداشتی استان بوشهر بر اساس برنامه تدوین شده ادامه می‌یابد تصریح کرد: طرح‌های درمانی و بهداشتی در استان بوشهر بر اساس ترسیم برنامه چشم‌انداز ادامه می‌یابد.

کشمیری با اشاره به افزایش تخت‌های بیمارستانی این استان افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام شده در مدت 10 سال تعداد تخت‌های بیمارستانی استان بوشهر با افزایش سه برابری از 1300 تخت به 3600 تخت افزایش می‌یابد.

وی، خدمت رسانی مطلوب به مردم را مهم‌ترین ماموریت و رسالت مدیران دانست و تاکید کرد: با همدلی و تکریم مردم و ارائه خدمات مطلوب، می‌توانیم شاهد افزایش رضایت‌مندی مردم در راستای تحقق اهداف  ترسیم شده باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر با قدردانی از خدمات ارزنده علیرضا رئیسی رئیس پیشین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، برای وی در پست معاون بهداشتی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آرزوی موفقیت کرد.