جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

تحقق اقتصاد مقاومتی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است - نمایش محتوای خبر

 

 

تحقق اقتصاد مقاومتی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است

تحقق اقتصاد مقاومتی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است

تحقق اقتصاد مقاومتی در اولویت برنامه‌های استان بوشهر است

عبدالکریم گراوند صبح امروز در نشست  با برخی از اصحاب رسانه استان بوشهر با اشاره به نقش مهم و تاثیرگذار رسانه در جامعه اظهار داشت: رسانه‌ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی نقش تعیین‌کننده‌ای در آرام سازی فضای عمومی جامعه، بیان حقایق و دیدگاه‌ها و روشنگری دارند و می‌توانند مسیر توسعه استان را هموار سازند.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در اولویت‌های برنامه‌های استان بوشهر است گفت: قانون‌گرایی، ایجاد فضای آرام در سایه تعامل با گروه‌های مختلف، تلاش در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و توجه به زیرساخت‌های استان را با اولویت در دستور کار دارم و از رسانه‌ها می‌خواهم در این مسیر همکاری کنند.

گراوند نقش رسانه‌ها را در روشنگری جامعه، ایجاد فضای همدلی و آرامش و رونق کار و تلاش برجسته خواند و تصریح کرد: از مطبوعات و رسانه‌های استان برای کمک به ایجاد فضای همدلی و آرامش تقدیر می‌کنم و امیدواریم این مسیر تداوم یابد.

وی انتقاد سازنده را مایه بالندگی و اصلاح امور و کمک به توسعه دانست و افزود: از انتقاد سازنده که بیانگر نقاط ضعف و قوت و همراه با راهکار باشد استقبال می‌کنم و آغوشم بر روی هر ایده‌ای که بتواند مسیر توسعه را هموار کند باز است.

استاندار بوشهر در ادامه با قدردانی از اظهار لطف و محبت مردم استان تاکید کرد: این اظهار محبت‌ها، کار و وظیفه من را برای پیگیری جدی‌تر امور استان بیشتر و سنگین‌تر می‌کند و امیدوارم در پایان بتوانم کارنامه رضایت‌بخشی را به مردم شریف استان ارائه کنم.

وی  افزود: همه حق دارند، ایده و دیدگاه خود را مطرح کنند و این مشی اعتدالی دولت تدبیر و امید است ولی هیچ عاملی نباید سبب تفرقه و جدایی در جامعه شود.

گراوند با اشاره به نقش رسانه‌ها در کمک به توسعه استان خاطر نشان کرد: توسعه فقط با عملکرد ادارات رقم نمی‌خورد و باید از مشارکت عمومی مردم و نقش رسانه‌ها در این مسیر بهره ببریم.