جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

تجهیزات راهداری در مناطق کوهستانی استان بوشهر مستقر شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تجهیزات راهداری در مناطق کوهستانی استان بوشهر مستقر شد

تجهیزات راهداری در مناطق کوهستانی استان بوشهر مستقر شد

حمیدرضا علم ظهر امروز در نشست شورای هماهنگی مدیریت ستاد بحران استان بوشهر با بیان اینکه طرح نوروزی راهداری در استان بوشهر آغاز شده اظهار داشت: همزمان با آغاز طرح نوروزی، 355 راهدار در طرح نوروزی  مشارکت دارند که این تعداد راهدار در قالب 36 اکیپ راهداری شامل160 دستگاه ماشین آلات سنگین، نیمه سنگین و سبک و 16 راهدار خانه ثابت وموقت در راه‌های مواصلاتی استان فعالیت می‌کنند.

وی با بیان اینکه27 تیم گشت نوروزی در محورهای استان بوشهر فعال هستند گفت:در ایام نوروز 27 اکیپ گشت راهداری در محورهای استان بوشهر فعالیت می‌کنند و آماده ارائه خدمت به مسافران نوروزی هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان بوشهر با بیان اینکه نسبت به اصلاح و نصب  تابلوی راهنمایی و رانندگی در سطح محورهای استان اقدام شده تصریح کرد: احیای  خط کشی در محورها، مرمت گاردریل، نگهداری سیستم‌های روشنایی معابر و نصب  استوانه ایمنی در سطح محورها از جمله اقدامات این اداره کل در راستای فراهم کردن بستر سفرهای نوروزی ایمن است.

علم از استقرار تجهیزات راهداری در مناطق کوهستانی استان بوشهر خبرداد و خاطرنشان کرد: با توجه به پیش بینی بارش‌های سیل‌آسا در استان بوشهر ضمن فعال شدن راهداران، تجهیزات راهداری برای ارائه خدمات به آسیب دیدگان در مناطق کوهستانی این استان مستقر شد.

وی با قدردانی از هماهنگی و تعامل دستگاه‌های امدادگر استان بوشهر افزود: مسافران می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل با سامانه راهداری استان بوشهر تماس بگیرند.

مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده‌ای استان بوشهر با اشاره به اینکه محور کنارتخته به بوشهر و دیلم به گناوه از پرترددترین محورهای استان بوشهر در تعطیلات نوروز است  گفت: راهدار خانه‌های استان برای استقبال از نوروز در حالت آماده باش هستند و تلاش می‌کنند تا در راستای تامین امنیت مسافران و گردشگران خدمات مطلوب ارائه دهند.