جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

تجمع روز ملی مبارزه استکبار جهانی در تمام نقاط استان بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

تجمع روز ملی مبارزه استکبار جهانی در تمام نقاط استان بوشهر برگزار می‌شود

تجمع روز ملی مبارزه استکبار جهانی در تمام نقاط استان بوشهر برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ‌بوشهر گفت: با برنامه‌ریزی انجام شده مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با تجمع مردم استکبار‌ستیز‌ استان ‌در تمام نقاط این استان برگزار می‌شود.

 نصرالله شفیعی  در جلسه ستاد بزرگداشت مراسم 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با تاکید بر اهمیت روز 13 آبان در تاریخ انقلاب اسلامی اظهار داشت‌: 13 آبان بیانگر این است که ملت هوشیار و آگاه ایران اسلامی، فریب چرب زبانی‌های استکبار که در راس آن آمریکاست نمی‌خورد.
وی 13 آبان را  نماد استکبار ستیزی ملت ایران  دانست و افزود : 13 آبان نشان دهنده این است که ملت ایران اسلامی دارای بصیرت وبینش است و نماد استکبار‌ستیزی است.
رئیس ستاد بزرگداشت 13 آبان با تاکید براینکه مقاومت ملت ایران در برابر استکبار ستودنی است، گفت‌: هر چه حضور مردم در مراسم روز استبکار ستیزی پررنگ‌تر و پرشورتر باشد مایه وحشت استکبار است.
شفیعی خاطر نشان کرد: خصوصیت استکبار و دشمن است که هر چه ما مقاوم‌تر باشیم عقب نشینی دشمن بیشتر است و هرچه ما از خود ضعف نشان دهیم نشانه‌های سازش در ما ببیند دشمن پرروتر، جسورتر و طمع بیشتری به ما می‌کنند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر تاکید کرد : 13 آبان می‌تواند یک پیام مهم و اساسی برای استکبار داشته باشد و آن این است که ملت ایران ملتی نیست که از آن راهی که انتخاب کرده که همان راه امام و شهدا و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی است لحظه‌ای در این مسیر ایجاد سستی کند و از آرمان‌های خود کوتاه بیاید.
وی با بیان اینکه مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در تمام نقاط استان بوشهر با تجمع مردم همیشه در صحنه برگزار می‌شود افزود:  تجمع مردم بوشهر در روز 13 آبان در میدان رئیسعلی دلواری با سخنران حاجی بابایی نماینده  مردم همدان در مجلس شورای اسلامی روز پنجشنبه  با اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.