سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۳ مهر ۱۴۰۰

تجمع بزرگ بسیجیان استان بوشهر برگزار می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

تجمع بزرگ بسیجیان استان بوشهر برگزار می‌شود

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: هم‌زمان با هفته بسیج ضمن اجرای یک‌ هزار ۵۱ عنوان برنامه تجمع بزرگ سازمان یافته بسیجیان استان بوشهر با عنوان مدافعان حرم در مصلی‌های جمعه شهرها برگزار می‌شود

تجمع بزرگ بسیجیان استان بوشهر برگزار می‌شود

سرهنگ حمید خرمدل در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه هفته بسیج هم‌زمان با اربعین حسینی آغاز می‌شود اظهار داشت: از 30 آبان تا 6 آذر هفته بسیج نام‌گذاری شده که در این هفته بیش از یک‌ هزار و 51 برنامه در استان بوشهر برگزارمی‌شود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی در استان بوشهر تصریح کرد: هم‌زمان با همایش عظیم پیاده‌روی در کربلای معلی کسانی که توفیق سفر  زیارتی نداشته‌اند با برنامه‌ریزی انجام شده سوگواران حسینی در تمامی نقاط استان بوشهر در مراسم پیاده‌روی به سمت اماکن متبرک شرکت می‌کنند.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با بیان اینکه شعار امسال هفته بسیج، بسیج - بسیج انقلابی و خدمتگزاری است خاطرنشان کرد: در هفته بسیج دهها طرح در زمینه محرومیت‌زدایی و اقتصاد مقاومتی افتتاح و تولیدات و دستاوردهای این طرح‌ها در نمایشگاهی عرضه می‌شود.

خرمدل تاکید کرد: در حوزه اقتصاد مقاومتی  و بسیج سازندگی  اقدامات انجام شده در زمینه ساخت خانه عالم، مسجدسازی، مدرسه‌سازی و ساخت منزل ویژه محرومان در نمایشگاهی در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی در دهستان‌های کم‌برخوردار افزود:  طرح‌های محرومیت‌زدایی در بخش‌های مختلف در سه دهستان بوالخیر،کبگان و دهرود در هفته بسیج اجرایی می‌شود که برای تحق این مهم 14 میلیارد تومان تخصیص یافته است.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر با بیان اینکه در هفته بسیج پنج برنامه محوری در مرکز استان بوشهر اجرا می‌شود تصریح کرد: بعضی از برنامه‌های هفته بسیج در مرکز استان بوشهر و بخشی هم در شهرستان‌ها ،پایگاه‌های مقاومت و رده‌های بسیج انجام می‌شود.

وی با اشاره به تجمع بزرگ بسیجیان در استان بوشهر خاطر نشان کرد: همزمان با هفته بسیج  ضمن اجرای یک‌هزار 51 عنوان برنامه تجمع بزرگ سازمان یافته بسیجیان استان بوشهر با عنوان مدافعان حرم در مصلی‌های جمعه شهرها برگزار می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه امام صادق(ع) بوشهر افتتاح نمایشگاه صنایع تبدیلی و اقتصاد مقاومتی، برگزاری همایش شکوه هجرت جهادگران علم و فناوری، عطرافشانی قبور مطهر شهدای والامقام و راه‌اندازی مجمع بسیج استان بوشهر را از برنامه‌های شاخص استان بوشهر در هفته بسیج دانست.

خرمدل از راه‌اندازی موکب در مرز شلمچه برای ارائه خدمات رفاهی به زائران استان بوشهر خبرداد و گفت: در ایام اربعین حسینی گروه‌های پزشکی و موکب‌هایی در مرز شلمچه مستقر شده که این موکب‌ها روزانه به 5 هزار زائر خدمات رفاهی، اقامتی و تغذیه‌ای ارائه می‌دهند.