جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

تجلیل از نیروهای خدماتی شاغل در مرکز بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از نیروهای خدماتی شاغل در مرکز بوشهر

آیین تجلیل از نیروهای خدماتی شاغل در صداوسیمای مرکز بوشهر به مناسبت روز جهانی کار و کارگر در سالن جلسات این مرکز برگزار شد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز بوشهر، در این نشست صمیمی با حضور مدیر کل، معاونان و تعدادی از مدیران، از زحمات و خدمات نیروهای خدماتی شاغل در مرکز تجلیل شد.

سید حسین ناظر مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر در این آیین، با تبریک اعیاد شعبانیه روز کارگر را به همکاران حوزه خدماتی مرکز تبریک گفت و افزود: ارزش و جایگاه کارگر در نزد ائمه و بزرگان بسیار والاست و سفارش های زیادی در زمینه تکریم کارگر و احقاق حق و حقوق این قشر زحمتکش صورت گرفته است.

وی با اشاره به اهمیت کار افراد شاغل در حوزه خدمات، گفت: تکریم جایگاه نیروهای این حوزه را وظیفه خود می دانیم و تلاش می‌کنیم حقوق این عزیزان مانند سایر کارکنان تامین شود.

ناظر همچنین از معاون برنامه ریزی مرکز برای تلاش های صورت گرفته در حمایت از این عزیزان قدردانی کرد.

عبدالله مغدانی معاون برنامه ریزی و امور مالی مرکز هم با تبریک روز کارگر گفت: با وجود محدویت در توان مالی، برای بهبود وضعیت معیشتی کارگران تلاش‌هایی انجام گرفته و امیدواریم امسال شاهد انجام کارهای بیشتری در این زمینه باشیم.

 در پایان نیروهای خدماتی مرکز مشکلات و نیازهای خود را به صورت مستقیم با مدیر کل مطرح کردند که در همان جلسه به مواردی که قابل رسیدگی بود، رسیدگی شد و جلسه با پذیرایی ناهار خاتمه یافت.