سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۵ مهر ۱۴۰۰

تاکید دکتر خادم به ضرورت برگزاری رقابتهای قهرمانی کشور - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید دکتر خادم به ضرورت برگزاری رقابتهای قهرمانی کشور

معاون حقوقی ،امور مجلس و هماهنگی استانهای وزارت ورزش و جوانان برا برگزاری مسابقات کشوری تاکیدن

تاکید دکتر خادم به ضرورت برگزاری رقابتهای قهرمانی کشور

خادم در نشست مشترک روسای فدراسیونها ی ورزشی که عصر امروز در فدراسیون ورزشی جانبازان و معلولان برگزار شد ؛با اشاره به اهمیت برگزاری رقابتهای قهرمانی کشو ر و ٢٢بازدید ی که از استانهای کشور  داشته برگزاری رقابتهای قهرمانی کشور را مطالبه انها دانست.

 وی ادامه داد : عدم برگزاری رقابتهای قهرمانی کشور با این رویکرد که رقابتهای لیگ را فدراسیونها برگزار می کنند ،توجیه خوبی نیست چرا که  در بسیاری از استانها بدلیل عدم توانایی برای جذب اسپانسر نمی توانند در لیگ شرکت کنند . 

    دکتر خادم گفت: علاوه بر این مهم ورزشکاران بسیاری از استانها علیرغم شایستگی بدلیل عدم برگزاری رقابتهای قهرمانی کشور نمی توانند تواناییهای خود را درمعرض دید  فدراسیون قرار دهند  بنابراین شایسته است که رقابتهای قهرمانی کشور از تقویم فدراسیونها حذف نشود .

  وی ادامه داد: اجرای برنامه استعدادیابی فدراسیونها به خوبی صورت گرفته اما باز هم تمرین جای مسابقه را نمی گیرد و توانمندی ورزشکاران استانها مشخص نمی شود  .


   دکتر خادم همچنین د این نشست به ضرورت توجه هیاتهای استانی به مقوله ورزش بانوان تاکید کرد  و اظهار داشت: توانایی بانوان در عرصه ورزش به اثبات رسیده که ضرورت  دارد فدراسیونها هیاتهای استانی را نیز به توسعه ورزش بانوان ترغیب کنند .