جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

تامین 6 هزار تن قیر رایگان برای آسفالت معابر روستایی استان بوشهر - نمایش محتوای خبر

 

 

تامین 6 هزار تن قیر رایگان برای آسفالت معابر روستایی استان بوشهر

تامین 6 هزار تن قیر رایگان برای آسفالت معابر روستایی استان بوشهر

تامین 6 هزار تن قیر رایگان برای آسفالت معابر روستایی استان بوشهر

حمید حیدری بریدی درگفت گو با خبرنگاران در دیر افزود: امسال 2 هزار و 500 واحد مسکونی بهسازی و مقاوم سازی می شود که تعامل بانک عامل با بنیاد مسکن در زمینه پرداخت تسهیلات این طرح مهم است.
وی در ارتباط با پرداخت وام به افراد کم بضاعت گفت: از این شمار 600 واحد تشکیل پرونده و به بانک ها معرفی شده اند و برخی هم تسهیلات خود را دریافت کرده اند.
حیدری بریدی ادامه داد: به ازای هر نفر متقاضی در قالب تسهیلات مرزی 200 میلیون ریال و بقیه نواحی 180میلیون ریال پرداخت می شود.
وی گفت: برای افرادی که توان مالی خوبی ندارند وام بلاعوض از 40 تا 80 میلیون ریال در نظر گرفته شده است.
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر اظهارداشت: در مسکن شهری نیز 300واحد بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست که اگر بانک ها تعامل خوبی داشته باشند تا نیمه اول سال آینده به اتمام خواهد رسید.
وی با اشاره به اهمیت طرح های هادی در روستاهای استان بوشهر گفت: امسال 145 طرح هادی در دست بازنگری داریم و مشاوران اجرای این طرح ها انتخاب شده اند که برای اجرایی شدن در کارگروه تخصصی مطرح می شوند.
حیدری در باره اختصاص اعتبار نفت به طرح های بنیاد مسکن در سال جاری بیان کرد: در سال جاری 179میلیارد ریال در قالب 31 طرح در بخش های طرح هادی، دیوار حفاظتی و احداث پارک ها به استان بوشهر اختصاص یافته که بصورت مستمر به حساب بنیاد مسکن واریز می شود.