جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

تامین آب آشامیدنی از اولویت‌های شهرستان دشتی است - نمایش محتوای خبر

 

 

تامین آب آشامیدنی از اولویت‌های شهرستان دشتی است

تامین آب آشامیدنی از اولویت‌های شهرستان دشتی است

تامین آب آشامیدنی از اولویت‌های شهرستان دشتی است

غلامرضا مهر جو صبح امروز در نشست با منتخبان شورای اسلامی شهر کاکی با قدردانی از حضور حماسی مردم در عرصه انتخابات 29 اردیبهشت اظهار داشت: مردم وفادار ایران اسلامی با حضور در همه عرصه‌ها در دفاع از انقلاب اسلامی، دشمنان نظام جمهوری اسلامی را ناامید کردند و بار دیگر پیوند ناگسستنی خود را به اثبات رساندند.

وی با تبریک به منتخبان شورای اسلامی کاکی، خدمات رسانی به مردم  را یک رسالت مهم مسئولان و نمایندگان مردم دانست و تاکید کرد: منتخبان اعضای شورای اسلامی  باید از فرصت نمایندگی چهار ساله در راستای خدمت صادقانه و بی‌منت به مردم به نحو مطلوب استفاده و از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

فرماندار دشتی بحران آب را یکی از مشکلات مهم شهرستان دشتی دانست و با تاکید با ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب خاطر نشان کرد: کمیته برنامه‌ریزی برای تخصیص اعتبارات اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی تشکیل شده که تامین آب آشامیدنی از اولویت‌های شهرستان دشتی است.

مهرجو با تاکید بر تکمیل  پروژه‌های نیمه تمام در شهرستان دشتی تصریح کرد:  تکمیل راه‌های مواصلاتی و خسارت دیده ناشی از سیل اخیر و اجرای طرح‌های آبخیزداری  از دیگر اولویت‌های توزیع اعتبارات در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دشتی است.

وی از افزایش اعتبارات عمرانی شهرستان دشتی خبرداد و افزود: اعتبارات عمرانی شهرستان رشد خوبی داشته بطوریکه هر سال اعتبارات در بخش‌های مختلف افزایش قابل توجهی یافته که نقش مهمی در راستای خدمات رسانی به مردم دارد.

فرماندار دشتی با اشاره به اینکه در سه سال گذشته اعتبارات قابل توجهی در اجرای پروژه‌های عمرانی به دشتی تخصیص یافته است گفت: در سه سال گذشته افزون بر 90 میلیارد ریال به  طرح‌های عمرانی شهری کاکی اختصاص یافته که تلاش می‌شود امسال این اعتبارات افزایش داشته باشد.