جهش تولید | چهارشنبه، ۷ آبان ۱۳۹۹

تارتار: از این به بعد تمام تمرکز ما روی لیگ برتر خواهد بود/ تعطیلی لیگ به تیم ما صدمه زد - صفحه اول صدا و سیما مرکزی بوشهر

 

 

تارتار: از این به بعد تمام تمرکز ما روی لیگ برتر خواهد بود/ تعطیلی لیگ به تیم ما صدمه زد

تارتار: از این به بعد تمام تمرکز ما روی لیگ برتر خواهد بود/ تعطیلی لیگ به تیم ما صدمه زد


تارتار: از این به بعد تمام تمرکز ما روی لیگ برتر خواهد بود/ تعطیلی لیگ به تیم ما صدمه زد

تارتار: از این به بعد تمام تمرکز ما روی لیگ برتر خواهد بود/ تعطیلی لیگ به تیم ما صدمه زد

مهدی تارتار پس از شکست تیمش در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی مقابل نساجی و حذف از این رقابت‌ها اظهار داشت: در ابتدا جا دارد که عید غدیر را تبریک بگویم. بازی کاملاً یک‌طرفه بود. باید به بازیکنان و مربیان تیم نساجی تبریک بگویم. به حق‌شان رسیدند. بچه‌های ما خیلی تلاش کردند، اما زیبایی فوتبال به همین چیزهاست.

وی افزود: پنالتی بیشتر به شانس بستگی دارد و معمولاً 50-50 است. در این بین تیمی که تمرکز داشته باشد می‌تواند به تیمی که در پنالتی‌ها تمرکزش را از دست می‌دهد، چیره شود. در هر حال به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم و بابت زحمات‌شان ممنونم. از این به بعد تمام تمرکز ما روی لیگ برتر خواهد بود. ما سال اول حضورمان در لیگ برتر است و باید خودمان را به یک جایگاه خوب برسانیم.

سرمربی تیم پارس جنوبی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه امروز شما نساجی را دست‌کم گرفته بودید یا اهمیتی به این بازی ندادید که آنها توانستند بازی را ببرند، یادآور شد: همه تمرکزمان روی لیگ برتر است. ما سال اول حضورمان در لیگ برتر را تجربه می‌کنیم و اولویت‌مان هم ماندن در لیگ برتر است. ما از این بازی به‌عنوان دیداری استفاده کردیم که بازیکنانی که کمتر به میدان رفته بودند یک محک جدی بخورند. همچنین سعی کردیم همه بازیکنان‌مان به میدان بروند و نیروی‌مان تقسیم شود که خدای ناکرده آسیب نبینیم.

تارتار با اشاره به وقفه ایجاد شده در روند لیگ برتر خاطرنشان کرد:‌ تعطیلی لیگ برتر بیشتر به تیم ما صدمه زد و از شرایطی که داشتیم خارج شدیم. شما الان نگاه کنید که به جز ما چند تیم لیگ برتری هم از جام حذفی کنار رفتند. فکر می‌کنم تعطیلی مسابقات لیگ برتر روی عملکرد پارس جنوبی اثر منفی گذاشت.

وی در مورد عملکرد داور دیدار تیمش مقابل نساجی گفت: داوری در حد و اندازه‌های این بازی نبود. حداقل در حد و اندازه‌های ما که نبود. داور به نظر من خوب عمل نکرد و حتی صحنه‌های 50-50 را هم به نفع تیم میهمان سوت زد. ما می‌خواستیم خطر ایجاد کنیم، اما داور سوت می‌زد و بازی را متوقف می‌کرد. بازیکنان‌مان می‌خواستند بپرند بی‌دلیل خطا می‌گرفت. به‌هر حال ما فیلم بازی را بازبینی می‌کنیم. شاید هم ما اشتباه کرده باشیم.

سرمربی تیم پارس جنوبی با اشاره به آخرین وضعیت علی دشتی خاطرنشان کرد: باید ببینیم در طول هفته وضعیت او به چه شکلی خواهد بود. در حال حاضر شرایطش خوب نیست.

تارتار در مواجهه با سؤال خبرنگاری که از او در مورد دست ندادن سرمربی دو تیم پیش از بازی و اظهارات مهدی پاشازاده مبنی بر غیرحرفه‌ای بودن این کار پرسید، تصریح کرد: به‌هر حال ما کار خودمان را کردیم. ما تیم میزبان بودیم و سرمربی تیم میزبان هم وظیفه دارد به رسم میهمان‌نوازی به سمت نیمکت تیم میهمان برود. حالا آنها دوست دارند، بروند و دوست هم ندارند، نروند. مهم نیست آن شخص در نشست خبری بعد از بازی چه چیزی گفته است. ما کاری را کردیم که به نظر خودمان درست بود.