جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

بیمارستان شهرستان دیر دهه فجر امسال تکمیل و افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بیمارستان شهرستان دیر دهه فجر امسال تکمیل و افتتاح می‌شود

نماینده مردم کنگان، دیر، جم و عسلویه گفت: بیمارستان نیمه تمام شهرستان دیر که ۲۸ سال پیش اجرایی شده در دولت یازدهم روند اجرایی مطلوبی یافت که در دهه فجر امسال تکمیل و افتتاح می‌شود.

بیمارستان شهرستان دیر دهه فجر امسال تکمیل و افتتاح می‌شود

 

 سکینه الماسی در نشست شورای سلامت استان بوشهر با حضور وزیر بهداشت با بیان اینکه تحول مهمی در حوزه درمان شهرهای مختلف استان بوشهر ایجاد شده اظهار داشت: پزشکان متخصص در بیمارستان کنگان از 8 پزشک اکنون به 38 پزشک افزایش یافته ولی کمبودهایی در شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر در حوزه درمان وجو دارد.
وی با بیان اینکه بیمارستان تامین اجتماعی عسلویه نیاز به توجه جدی دارد تصریح کرد: با توجه به مشکلات بیمارستان عسلویه لازم است تجهیزات و کادر درمانی متخصص در این مرکز درمانی استقرار یابد.
نمایند مردم دیر، کنگان، عسلویه و جم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر  اجرایی شدن طرح تحول نظام سلامت دربیمارستان نفت شهرستان جم افزود: تکمیل چارچوب شبکه بهداشت و درمان و تکمیل بیمارستان سوانح و سوختگی عسلویه از دیگر درخواست‌های مردم این شهرستان است.
الماسی از تکمیل بیمارستان شهرستان دیر خبرداد و افزود:  بعد از 28 سال  بیمارستان شهرستان دیر در دولت یازدهم روند اجرایی مطلوبی یافت که در دهه فجر امسال تکمیل و افتتاح می‌شود.
وی تاکید کرد: با توجه به اینکه کنگان رتبه نخست مهاجرت در استان بوشهر دارد  انتظار می‌ رود توجه ویژه‌ای به نیازمندی‌های بهداشتی و درمانی این شهرستان شود.
نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس نیز با تاکید بر ایجاد انگیزه برای ماندگاری پزشکان متخصص در شمال استان بوشهر افزود: با توجه به شرایط اقلیمی استان بوشهر انگیزه‌ای برای ماندگاری پزشکان و متخصصان به ویژه در شمال استان ایجاد شود.
حجت‌‎الاسلام عبدالحمید خدری  با بیان اینکه تغییر به معنای واقعی در حوزه بهداشت و درمان شاهد هستیم گفت:  اگر انتقادی هم صورت گرفته بیشتر در مورد خطاهای پزشکی بود که خاطر مردم را مکدر کرده است.
وی تأمین دستگاه MRI برای شمال استان بوشهر را یکی از خواسته‌های مردم گناوه دانست گفت: انتظار می‌رود این دستگاه در بیمارستان گناوه ایجاد شود.