جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

بیمارستان جدید جایگزین بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بیمارستان جدید جایگزین بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان می‌شود

بیمارستان جدید جایگزین بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان می‌شود

بیمارستان جدید جایگزین بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان می‌شود

 

استاندار بوشهر گفت: با توجه به قابل ترمیم و بازسازی نبودن خسارت وارده به بیمارستان ۱۷ شهریور برازجان، طرح جایگزینی بیمارستان جدید به جای بیمارستان خسارت دیده این شهر ارائه می‌شود.

مصطفی سالاری  در نشست بررسی خسارت وارد شده به بیمارستان 17 شهریور برازجان به سبب آتش‌سوزی اظهار داشت: دراین حادثه که متاسفانه  یک نفر جان باخت، خسارت زیادی به تخت‌های بستری، تجهیزات و ساختمان بیمارستان وارد شد.

وی با قدردانی از دست‌اندر کاران در رسیدگی به مشکلات بیمارستان برازجان افزود: هر چند جان باختن یک بیمار در بیمارستان 17 شهریور برازجان سبب تاثر و تاسف شد ولی تعامل و همدلی در رسیدگی به مشکلات بیمارستان و انتقال سریع بیماران به بیمارستان شهید گنجی برازجان جای قدردانی دارد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه در هیئت دولت مشکلات بیمارستان 17 شهریور برازجان بررسی می‌شود افزود: وزیر بهداشت و درمان این هفته در جلسه هیئت دولت وضعیت آتش‌سوزی و مشکلات بیمارستان 17 شهریور برازجان را ارائه می‌دهد.

سالاری با تاکید بر جایگزین شدن بیمارستان جدید به جای بیمارستان خسارت دیده برازجان افزود: با توجه به قابل ترمیم و بازسازی نبودن خسارت وارده به بیمارستان 17 شهریور برازجان، طرح جایگزینی بیمارستان جدید به جای بیمارستان خسارت دیده این شهر ارائه می‌شود.

وی با تاکید بر اجرایی شدن طرح مطالعاتی بیمارستان جدید برازجان گفت: مطالعه و طراحی بیمارستان جایگزین بیمارستان فعلی 17 شهریور برازجان بر اساس سطح بندی با اعتبارات استانی و دانشگاه علوم پزشکی اجرایی شود.