جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر به دستگاه ام.آر.آی مجهز می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر به دستگاه ام.آر.آی مجهز می‌شود

مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به اینکه بیمارستان سلمان فارسی به تجهیزات رادیولوژی و سونوگرافی پیشرفته مجهز است، گفت: تجهیزات و بخش ام.آر.آی بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر با پیگیری مداوم بزودی راه‌اندازی می‌شود.

بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر به دستگاه ام.آر.آی مجهز می‌شود

 

 ابراهیم پورحکیمی  در نشست با مسئولان استان بوشهر با تبریک هفته تامین اجتماعی نقش این سازمان بیمه‌ای در رسیدگی به مردم و ارائه خدمات مطلوب مهم دانست و اظهار داشت: بخش درمان تامین اجتماعی نقش مهمی در خدمات به بیماران دارد که رضایت‌مندی مردم نشان از خدمات مطلوب این حوزه است.
وی با اشاره به رشد 18 درصدی مراجعان به مراکز درمانی تامین اجتماعی افزود: مراجعان بیمه‌شدگان تامین اجتماعی به مراکز درمانی  استان بوشهر سال گذشته نسبت به سال ماقبل آن رشد 18 درصدی دارد و این در حالی است که در کشور این رشد 4 درصد اعلام شده است.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر با بیان اینکه سال قبل 264 میلیارد تومان در درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی استان بوشهر هزینه شد گفت: 3.2میلیون نفر سال گذشته در مراکز درمانی استان بوشهر ویزیت شدند، بوده که 1.4 میلیون مورد آن  در مراکز درمانی تامین اجتماعی این استان انجام شده است.
وی از افزایش بیش از 3 برابری بستری در بیمارستان تامین اجتماعی استان بوشهر خبر داد و افزود: بر‌اساس این آمار 30 درصد از بیماران استان بوشهر در مراکز درمانی تامین اجتماعی این استان بستری و تحت درمان قرار گرفته‌اند.
پورحکیمی ضریب اشتغال تخت بستری بیمارستان تامین اجتماعی استان بوشهر را 102 درصد دانست و گفت: این آمار نشان‌دهنده بهره‌وری درمان تامین اجتماعی در استان بوشهر است.
وی از افزایش تخت‌های بیمارستانی تامین اجتماعی استان بوشهر خبرداد و خاطر‌نشان کرد: 10 تخت به تخت‌های بیمارستان مهر برازجان و 41 تخت به تخت‌های بیمارستان سلمان فارسی بوشهر افزوده شد و امسال با برنامه‌های تدوین شده افزایش روند تخت‌های بیمارستانی ادامه دارد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به اینکه بیمارستان سلمان فارسی بوشهر به تجهیزات رادیولوژی و سونوگرافی پیشرفته مجهز است گفت: تجهیزات و بخش ام.آر.آی بیمارستان تامین اجتماعی بوشهر با پیگیری مداوم به‌زودی راه‌اندازی می‌شود.