جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

بیش از ۹.۹ هزار بطری مشروبات الکلی در بوشهر منهدم شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از ۹.۹ هزار بطری مشروبات الکلی در بوشهر منهدم شد

مدیرکل اموال تملیکی استان بوشهرگفت: ۹هزار و ۹۲۴ بطری مشروبات الکلی به ارزش ۱۰ میلیارد ریال که از قاچاقچیان کشف شده بود در بوشهر منهدم شد.

بیش از ۹.۹ هزار بطری مشروبات الکلی در بوشهر منهدم شد

 

 محمود سیفیان در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه مقابل با متخلفان اقتصادی و تجاری در اولویت برنامه‌ها قرار دارد اظهار داشت: دستگاه قضا با متخلفینی که قصد ضربه زدن به اقتصاد کشور را دارند برخورد قاطع می‌کند.
وی با بیان اینکه مبارزه با قاچاق مستمر و قاطع است افزود: در برخورد با قاچاقچیان دستگاه‌های مرتبط ماموریت خود را به صورت قاطع انجام می‌دهند و دستگاه قضا هم از هیچ کوششی برای برخورد با ناامنان اقتصادی فروگذاری نمی‌کند.
مدیرکل اموال تملیکی استان بوشهر از انهدام کالاهای قاچاق در بوشهر خبرداد و گفت: سازمان اموال تملیکی امسال در دو نوبت کالاهای مختلفی مانند مواد غذایی و میوه را بوشهر منهدم کرده است.
سیفیان با اشاره به انهدام مشروبات الکلی در بوشهر تصریح کرد: 9هزار و 924 بطری مشروبات الکلی به ارزش 10 میلیارد ریال که از قاچاقچیان کشف شده بود در بوشهر منهدم شد.
وی، با اشاره به نحو کشف این محموله قاچاق خاطر نشان کرد:این مشروبات الکلی در گمرک بندر بوالخیر در شهرستان تنگستان کشف و ضبط شده است.
بازپرس رسیدگی به پرونده هم گفت: در این رابطه 5 نفر به عنوان متهم دستگیر شده‌اند .