جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

بیش از یک میلیارد ریال کمک جهیزیه به نوعروسان امداد عسلویه پرداخت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از یک میلیارد ریال کمک جهیزیه به نوعروسان امداد عسلویه پرداخت شد

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) عسلویه گفت: در شش ماه نخست امسال یک میلیارد و 500 میلیون ریال از اعتبارات دولتی و کمک افراد خیر در قالب جهیزیه به نوعروسان زیر پوشش این نهاد پرداخت شده است.

بیش از یک میلیارد ریال کمک جهیزیه به نوعروسان امداد عسلویه پرداخت شد

 

 سید علی حسینی در جلسه هماهنگی تامین هزینه نوعروسان کمیته امداد شهرستان عسلویه افزود: هزینه جهیزیه نوعروسان با پیگیری و تلاش خوب فرماندار، حمایت و کمک شوراهای اسلامی و شرکت های پیرامون منطقه تامین شده است. 
وی با اشاره به نقش افراد خیر و نیکوکار در کمک به کمیته امداد بیان کرد: افراد خیر و شرکت های پیرامون منطقه عسلویه نسبت به مسئولیت های اجتماعی رویکرد مناسبی دارند و همیشه یاریگر کمیته امداد هستند. 
مدیر کمیته امداد عسلویه ادامه داد: رسالت این نهاد حمایت از اقشار آسیب پذیر و کم بضاعت است که در این ارتباط اقدامات بسیار خوبی صورت گرفته است.
وی گفت: کمیته امداد به‌عنوان نهادی که خانواده‌های بدسرپرست و افراد نیازمند را حمایت می‌کند، نقشی بسیار تاثیرگذار درتامین و جذب کمک‌های مالی برای این افراد دارد.
حسینی افزود: ضرورت فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی برنامه‌های این نهاد بر همگان مبرهن است و در سایه همین اطلاع‌رسانی‌هاست که می‌توان به جذب کمک‌های خیرین امیدوار بود.
وی یادآورشد: دو هزار و 325 مددجو درقالب 980 خانوار از خدمات کمیته امداد امام (ره) شهرستان عسلویه بهره مند هستند.