رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

بیانیه «گام دوم انقلاب»/قسمت ششم - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

بیانیه «گام دوم انقلاب»/قسمت ششم

دانلود

بیانیه «گام دوم انقلاب» خطاب به ملت ایران

انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ی پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را در گذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های خیره‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند.
در چنین نقطه‌ی عطفی، رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ی این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ی گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند.
بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه‌پردازی و تمدن‌سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد

قسمت ششم : گام های استوار آینده در گرو شناخت درس آینده

برای برداشتن گام های استوار در آینده باید گذشته را خوب شناخت که اگر شناخته نشود دروغ بر کرسی حقیقت خواهد نشست. دشمنان انقلاب با قدرت در صدد تحریف گذشته و حال هستند و حقیقت را از دشمن نمی توان شناخت ؛

نسل امروز تجربه ها و آزموده های نسل گذشته را نمی شناسدو باید با شناخت درست آنها از انقلاب حراست کرده و آن را به سوی آرمان بزرگش یعنی تحقق تمدن نوین اسلامی هدایت کند.