سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

بوشهری ها فریاد وحدت بخش انزجار از استکبار جهانی سردادند - نمایش محتوای خبر

 

 

بوشهری ها فریاد وحدت بخش انزجار از استکبار جهانی سردادند

اقشار مختلف مردم روزه دار، آگاه و بصیر بوشهر در روز قدس به عنوان رستاخیز جهانی علیه جنایت های ددمنشانه رژیم اشغالگر صهیونیستی فریاد وحدت بخش انزجار خود را هم نوا با امواج خلیج فارس برعلیه جنایات استکبار جهانی سردادند.

بوشهری ها فریاد وحدت بخش انزجار از استکبار جهانی سردادند

 

قشرهای مختلف مردم استان بوشهر همراه با مسئولان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه، از شهرستان دیلم در شمالی ترین تا شهرستان عسلویه در جنوبی ترین نقطه این استان ساحلی طنین خروش آزادی و عدالتخواهی امت اسلامی در حمایت از آرمان قدس شریف را فریاد زدند. 
بوشهری ها همگام با دیگر مسلمانان و مردم ایران اسلامی با زبان روزه با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس عرصه همدلی و همزبانی دل های دریایی دیار سردار جنوب رئیسعلی دلواری را به نمایش گذاشتند. 
روزه دارن بوشهری با هر گرایش، سلیقه و حرفه ای یکدل و متحد آمده اند تا بگویند ' قدس پاره تن جهان اسلام و فلسطین جزو جدایی ناپذیر قلمرو حکومت اسلامی است'. 
مردم روزه دار استان بوشهر در 10 شهرستان و33 شهر و روستاهای زیادی در گرمای بالای 40درجه زیر آفتاب سوزان به صحنه دفاع از ملت مظلوم فلسطین و آزادی قدس شریف آمده اند. 
راهپیمایی روز جهانی قدس در بوشهر مرکز این استان نیز ساعت 11 از خیابان امام خمینی (ره) مقابل بانک صادرات تا مصلای نماز جمعه این شهر برگزار شد. 
راهپیمایان بوشهری با در دست داشتن پلاکاردهای مرگ برآمریکا، مرگ براسرائیل، الله اکبر و ما تا آخر ایستاده ایم خشم خود را از استکبار جهانی به منصه ظهور رساندند. 
'در آخرین جمعه ماه خدا ، آید صدای مرگ بر امریکا'، ' رژیم اشغالگر فلسطین ، باید شود محو به روی زمین ' ، ' نابود می شوند به لطف خدا، سعودی و صهیونیست و امریکا ، 'با اتحاد ملت فلسطین ، آزاد گردد قبله مسلمین 'و مرگ بر آمریکا و اسراییل از جمله شعارهای راهپیمایان بوشهری است. 
'رژیم اشغالگر فلسطین باید شود محو برروی زمین'، 'پیام قرآن ما وحدت مسلیمن است ، آزادی فلسطین شعار مسلمین است '، ' اهل بصیرت پیرو رهبرند، در راه دین همیشه روشنگرند'،' ولایت فقیه اهل دین است ، محور اتحاد مسلمین است ' و ' حاکم بحرین شده پریشان، از شیخ عیسی قاسم قهرمان از جمله دیگر شعارهای راهپیمایان بوشهری است.
در پایان این راهپیمایی شرکت کنندگان پس از قرائت بیانیه 10بندی توسط مجری با سردادن شعار الله اکبر آن را تایید و همبستگی خود را با مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین اعلام کردند.
تا دقایقی دیگر سردار رمضان شریف رئیس ستاد انتفاضه و قدس کشور و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع راهپیمایان بوشهری سخنرانی خواهد کرد.
گزارش های دریافتی از شهرها و روستاهای مختلف استان بوشهر نیز حاکی از برگزاری راهپیمایی روز قدس با حضور گسترده مردم این مناطق است.
راهپیمایی روز قدس از یک سال پس از انقلاب ایران و بدنبال اعلام حضرت امام (ره)، در آخرین جمعه ماه رمضان و در حمایت از ملت فلسطین برگزار می‌شود.